Smeg KSCF90B Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg KSCF90B (30 sidor) i kategorin Fläktkåpa. Guiden har ansetts hjälpsam av 36 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.1 stjärnor baserat på 6 recensioner. Har du en fråga om Smeg KSCF90B eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/30

Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Fläktkåpa |
| Modell: | KSCF90B |
| Inbyggd display: | Nej |
| Vikt: | 26000 g |
| Bredd: | 900 mm |
| Djup: | 600 mm |
| Höjd: | 165 mm |
| Årlig energiförbrukning: | - kWh |
| Förpackningens bredd: | 1015 mm |
| Motoreffekt: | 90 W |
| Motor ingår: | Ja |
| Ljudnivå (låg hastighet): | 38 dB |
| Antal filter: | 2 styck |
| Antal hastigheter: | 4 |
| Automatisk avstängning: | Ja |
| Modell: | Inbyggd i taket |
| Fjärrkontroll ingår: | Ja |
| Produktens färg: | Vit |
| Låddjup: | 330 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 30790 g |
| Fettfilter typ: | Rostfritt stål |
| Material, hölje: | Glas |
| Ljudnivå Lc IEC: | 58 dB |
| Typ av fläkt: | Recirkulerande |
| Maximal flödeskapacitet: | 845 m³/h |
| Intensiv hastighet: | Ja |
| Ljudnivå (hög hastighet): | 58 dB |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg KSCF90B ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Fläktkåpa Smeg Manualer
9 April 2025
2 April 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
1 Februari 2025
28 Januari 2025
4 Januari 2025
4 Januari 2025
4 Januari 2025
Fläktkåpa Manualer
Nyaste Fläktkåpa Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025