Smeg LB127 Bruksanvisning
Smeg tvättmaskin LB127
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg LB127 (32 sidor) i kategorin tvättmaskin. Guiden har ansetts hjälpsam av 15 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.9 stjärnor baserat på 2 recensioner. Har du en fråga om Smeg LB127 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/32

Gebruiksaanwijzing
Wasautomaat
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | LB127 |
| Färg på produkten: | Wit |
| Sladdlängd: | 0.15 m |
| Förpackningens vikt: | 50 g |
| Förpackningens bredd: | 177.8 mm |
| Djuppackning: | 12.7 mm |
| Förpackningshöjd: | 228.6 mm |
| Maximal upplösning: | 3840 x 2160 Pixels |
| Ursprungsland: | Vietnam |
| HDCP: | Ja |
| Maximal videoupplösning: | 3840 x 2160 Pixels |
| Hållbarhetscertifikat: | RoHS |
| Plug and play: | Ja |
| siffra: | 1 |
| Värdgränssnitt: | Mini DisplayPort |
| (Ytter) huvudpaketets höjd: | 25.4 mm |
| (Ytter) huvudförpackningens bredd: | 345.4 mm |
| (Ytter) huvudförpackningens bruttovikt: | 320 g |
| (Ytre) huvudpaketets längd: | 386.1 mm |
| Kvantitet per (yttre) huvudkartong: | 10 stuk(s) |
| GTIN (EAN/UPC) nummer (yttre) huvudförpackning: | 10037332200348 |
| Anslutning 1: | Mini DisplayPort |
| Anslutning 2: | HDMI |
| Typomvandlare: | Actieve video-omzetter |
| Utgångsgränssnitt: | HDMI |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg LB127 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
tvättmaskin Smeg Manualer
11 Oktober 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
5 Juli 2025
5 Juli 2025
5 Juli 2025
4 Juli 2025
6 Juni 2025
1 April 2025
10 Mars 2025
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026