Smeg LBE16RO Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Smeg LBE16RO (26 sidor) i kategorin tvättmaskin. Denna manual har varit användbar för 11 personer och betygsatt av 2 användare till ett genomsnitt på 4.5 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
26
Nedladdningar
619
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | LBE16RO |
| Bredd: | 595 mm |
| Djup: | 522 mm |
| Höjd: | 890 mm |
| Maximal centrifugeringshastighet: | 1600 RPM |
| Antal tvättprogram: | 15 |
| AquaStop-funktion: | Ja |
| Tvättprogram: | Hygiene/anti-allergy, Black |
| Nominell kapacitet: | 5 kg |
| Produktens färg: | Rosa |
| Tvättklass: | A |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Gångjärnssida: | Vänster |
| Laddning: | Frontmatad |
| Centrifugering klass: | A |
| Vattenförbrukning per omgång: | 47 l |
| Energiförbrukning vid tvätt: | 0.95 kWh |
tvättmaskin Smeg Manualer
11 Oktober 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
5 Juli 2025
5 Juli 2025
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026