Smeg LBE5012E1 Bruksanvisning
Smeg tvättmaskin LBE5012E1
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg LBE5012E1 (19 sidor) i kategorin tvättmaskin. Guiden har ansetts hjälpsam av 11 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.2 stjärnor baserat på 2 recensioner. Har du en fråga om Smeg LBE5012E1 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/19

Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | LBE5012E1 |
| Färg på produkten: | Zwart, zilver |
| Vikt: | 62 g |
| Bredd: | 16 mm |
| Djup: | 60 mm |
| Höjd: | 23 mm |
| Strömförsörjning: | DC 5.2V |
| Färg: | Ja |
| Optisk sensorstorlek: | 1/4 " |
| Megapixlar: | 1.3 MP |
| Maximal bildupplösning: | 1280 x 1024 Pixels |
| Bildsensortyp: | CMOS |
| Gränssnitt: | USB 2.0 |
| Exponeringsinställning: | Auto |
| Maximal videoupplösning: | 1280 x 1024 Pixels |
| Kompatibla operativsystem: | Microsoft Windows 98SE/ME/2000/XP/Vista, Mac OS X + |
| Strömförsörjning via USB: | Ja |
| USB: | Ja |
| Minsta lagringsutrymme på hårddisken: | 200 MB |
| Minsta RAM: | 128 MB |
| CD-ROM-enhet: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg LBE5012E1 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
tvättmaskin Smeg Manualer
11 Oktober 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
5 Juli 2025
5 Juli 2025
5 Juli 2025
4 Juli 2025
6 Juni 2025
1 April 2025
10 Mars 2025
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026