Smeg P705 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg P705 (14 sidor) i kategorin Ugn. Guiden har ansetts hjälpsam av 10 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.5 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om Smeg P705 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/14

Contents
THESE INSTRUCTIONS ARE VALID ONLY FOR END USER COUNTRIES WHOSE IDENTIFICATION SYMBOLS
APPEAR ON THE COVER OF THIS MANUAL.
THIS BUILT-IN HOB IS CLASS 3.
qualified technicia
n
@
Further information about the products can be found at www.smeg.com
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Ugn |
| Modell: | P705 |
| Bredd: | 720 mm |
| Djup: | 510 mm |
| Höjd: | 0 mm |
| Elektronisk tändning: | Ja |
| Produktens färg: | Rostfritt stål |
| Apparatens placering: | Inbyggd |
| Typ av spishäll: | Gas |
| Antal brännare / zoner matlagning: | 5 |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg P705 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Ugn Smeg Manualer
17 Februari 2026
15 Februari 2026
11 Februari 2026
31 Januari 2026
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
11 Oktober 2025
20 Augusti 2025
20 Augusti 2025
20 Augusti 2025
Ugn Manualer
Nyaste Ugn Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026