Smeg PDXF30C-1 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg PDXF30C-1 (32 sidor) i kategorin Ugn. Guiden har ansetts hjälpsam av 27 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.6 stjärnor baserat på 4 recensioner. Har du en fråga om Smeg PDXF30C-1 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Ugn |
| Modell: | PDXF30C-1 |
| Bredd: | 580 mm |
| Djup: | 312 mm |
| Höjd: | 73 mm |
| Produktens färg: | Vit |
| Kontrolltyp: | Rotations- |
| Apparatens placering: | Inbyggd |
| Typ av spishäll: | Keramisk |
| Antal brännare / zoner matlagning: | 2 |
| Antalet elektriska kokzoner: | 2 |
| Diameter på platta/tillagningsyta 1: | 180 mm |
| Kokzon 1, form: | Rund |
| Kokzon 2, form: | Rund |
| Typ av platta/tillagningsyta 1: | Vanlig |
| Placering av platta/tillagningsyta 2: | Mitten fram |
| Diameter på platta/tillagningsyta 2: | 140 mm |
| Strömförsörjning till platta/tillagningsyta 2: | Elektrisk |
| Typ av platta/tillagningsyta 2: | Sjudning |
| Strömförsörjning till platta/tillagningsyta 1: | Elektrisk |
| Placering av platta/tillagningsyta 1: | Mitten bak |
| Effekt på platta/tillagningsyta 1: | 1800 W |
| Effekt på platta/tillagningsyta 2: | 1200 W |
| Typ av ytskikt: | Keramiska |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg PDXF30C-1 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Ugn Smeg Manualer
17 Februari 2026
15 Februari 2026
11 Februari 2026
31 Januari 2026
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
11 Oktober 2025
20 Augusti 2025
20 Augusti 2025
20 Augusti 2025
Ugn Manualer
Nyaste Ugn Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026