Smeg PDXF30T-1 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg PDXF30T-1 (32 sidor) i kategorin Ugn. Guiden har ansetts hjälpsam av 11 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.7 stjärnor baserat på 9 recensioner. Har du en fråga om Smeg PDXF30T-1 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Ugn |
| Modell: | PDXF30T-1 |
| Bredd: | 580 mm |
| Djup: | 312 mm |
| Höjd: | 73 mm |
| Elektronisk tändning: | Ja |
| Antal gasbrännare: | 1 |
| Produktens färg: | Rostfritt stål |
| Kontrolltyp: | Rotations- |
| Apparatens placering: | Inbyggd |
| Typ av spishäll: | Gas |
| Antal brännare / zoner matlagning: | 1 |
| Kokzon 1, form: | Rund |
| Typ av platta/tillagningsyta 1: | Extra stor |
| Strömförsörjning till platta/tillagningsyta 1: | gas |
| Placering av platta/tillagningsyta 1: | Central |
| Effekt på platta/tillagningsyta 1: | 3500 W |
| Extra stor hög hastighet brännare / kokzon: | 3500 W |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg PDXF30T-1 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Ugn Smeg Manualer
17 Februari 2026
15 Februari 2026
11 Februari 2026
31 Januari 2026
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
11 Oktober 2025
20 Augusti 2025
20 Augusti 2025
20 Augusti 2025
Ugn Manualer
Nyaste Ugn Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026