Smeg PTS725-3 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg PTS725-3 (15 sidor) i kategorin Ugn. Guiden har ansetts hjälpsam av 21 personer och har ett genomsnittsbetyg på 5.0 stjärnor baserat på 2 recensioner. Har du en fråga om Smeg PTS725-3 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/15

Table of Contents
qualified
engineer
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Ugn |
| Modell: | PTS725-3 |
| Bredd: | 725 mm |
| Djup: | 512 mm |
| Höjd: | 38 mm |
| Elektronisk tändning: | Ja |
| Apparatens placering: | Inbyggd |
| Typ av spishäll: | Gas |
| Antal brännare / zoner matlagning: | 5 |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg PTS725-3 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Ugn Smeg Manualer
17 Februari 2026
15 Februari 2026
11 Februari 2026
31 Januari 2026
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
11 Oktober 2025
20 Augusti 2025
20 Augusti 2025
20 Augusti 2025
Ugn Manualer
Nyaste Ugn Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026