Smeg SC 112 NE EB 2 Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Smeg SC 112 NE EB 2 (40 sidor) i kategorin Ugn. Denna manual har varit användbar för 8 personer och betygsatt av 4 användare till ett genomsnitt på 4.2 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
40
Nedladdningar
784
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Ugn |
| Modell: | SC 112 NE EB 2 |
| Färg på produkten: | Wit |
| Certifiering: | UL |
| Nuvarande omdöme: | 15 A |
| AC-ingångsspänning: | 125 V |
| AC-ingångsfrekvens: | 60 Hz |
| Antal uttag: | 6 |
| Typ av stickkontakt: | NEMA 5-15P |
| Typ av uttagsanslutning: | NEMA 5-15R |
Ugn Smeg Manualer
17 Februari 2026
15 Februari 2026
11 Februari 2026
31 Januari 2026
12 Oktober 2025
Ugn Manualer
Nyaste Ugn Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026