Smeg SCV115 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg SCV115 (19 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 17 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.6 stjärnor baserat på 9 recensioner. Har du en fråga om Smeg SCV115 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/19

GEBRUIKSAANWIJZING
MANUAL DE USO
MANUAL DE UTILIZAÇÃO
BRUKSANVISNING
WIJNKOELKAST
ARMARIO BODEGA
ADEGA CLIMATIZADA
VINLAGRINGSSKÅP
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | SCV115 |
| Vikt: | - g |
| Bredd: | 60 mm |
| Djup: | 600 mm |
| Höjd: | 1695 mm |
| Avfrostningsfunktion: | Ja |
| Användarmanual: | Ja |
| Husmaterial: | Metaal |
| Placeringsstöd: | Buiten |
| Strömutgång (volt): | 12 |
| Antal hyllor: | 6 galler |
| antal dörrar: | 1 dörr/dörrar |
| Antal temperaturzoner: | 2 |
| Temperaturområde (zon 1): | 6 - 22 ° C |
| Bildsensortyp: | CMOS |
| Dag/nattläge: | Ja |
| Infrarött (IR) termineringsfilter: | Ja |
| Tiltvinkelområde: | 0 - 75 ° |
| Produktens färg: | Svart |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Total kapacitet netto: | - l |
| Ljudnivå Lc IEC: | - dB |
| Inbyggd lampa: | Ja |
| Total kapacitet, brutto: | 368 l |
| Höljefärg: | Black, Stainless steel |
| Handtagets färg: | Rostfritt stål |
| Flaskor kapacitet: | 115 flaska/flaskor |
| Inre färg: | Svart |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg SCV115 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Smeg Manualer
31 Mars 2026
29 Mars 2026
16 Februari 2026
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026