Smeg SCV115S Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg SCV115S (17 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 9 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.1 stjärnor baserat på 2 recensioner. Har du en fråga om Smeg SCV115S eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/17

MANUALE D’USO
INSTRUCTION MANUAL
MANUEL D'UTILISATION
GEBRAUCHSANWEISUNG
CANTINA
WINE CELLAR
CAVE À VIN
WEINKÜHLSCHRANK
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | SCV115S |
| Produkttyp: | Vinkylare med kompressor |
| Färg på produkten: | Wit |
| Vikt: | 9500 g |
| Bredd: | 455 mm |
| Djup: | 300 mm |
| Höjd: | 170 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 223 kWh |
| Användarmanual: | Ja |
| Anslutningsteknik: | Bedraad |
| Genomsnittlig effekt: | 85 W |
| Antal hyllor: | 6 galler |
| antal dörrar: | 1 dörr/dörrar |
| Antal temperaturzoner: | 1 |
| Temperaturområde (zon 1): | 6 - 22 ° C |
| Rekommenderad användning: | Luidsprekerset |
| Impedans: | 8 Ohm |
| Ljudutgångskanaler: | 1.0 kanalen |
| Högtalarplacering: | Vloer |
| Antal förare: | 3 |
| Bashögtalare: | Ja |
| Peak Music Power Output (PMPO): | 140 W |
| Frekvensomfång: | 32 - 40000 Hz |
| Känslighet: | 87.5 dB |
| Förstärkaranslutning (bindande post): | Ja |
| Typ av högtalare: | 3-weg |
| Högtalarhölje: | Reflex |
| Diameter woofer: | 6 " |
| Antal basförare: | 1 |
| Diameter högtonenhögtalare: | 1 " |
| Antal diskantdrivrutiner: | 1 |
| Antal mellanklassförare: | 1 |
| Diameter förare i mellanregister: | 6 " |
| Tweeter: | Ja |
| Crossover frekvens: | 3000 Hz |
| Högtalarposition: | Centrum |
| Produktens färg: | Rostfritt stål |
| AC-inspänning: | 220-240 V |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| Gångjärnssida: | Vänster |
| Total kapacitet netto: | 368 l |
| Ljudnivå Lc IEC: | 42 dB |
| Inbyggd lampa: | Ja |
| Höljefärg: | Svart |
| Flaskor kapacitet: | 198 flaska/flaskor |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg SCV115S ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Smeg Manualer
31 Mars 2026
29 Mars 2026
16 Februari 2026
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026