Smeg SE530X Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg SE530X (4 sidor) i kategorin Ugn. Guiden har ansetts hjälpsam av 32 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.7 stjärnor baserat på 8 recensioner. Har du en fråga om Smeg SE530X eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Ugn |
| Modell: | SE530X |
| Bredd: | 503 mm |
| Djup: | 306 mm |
| Höjd: | 30 mm |
| Apparatens placering: | Inbyggd |
| Typ av spishäll: | Gjutjärnsplatta |
| Antal brännare / zoner matlagning: | 2 |
| Antalet elektriska kokzoner: | 2 |
| Kokzon 3, form: | Rund |
| Diameter på platta/tillagningsyta 1: | 180 mm |
| Placering av platta/tillagningsyta 4: | Höger fram |
| Typ av platta/tillagningsyta 4: | Sjudning |
| Typ av platta/tillagningsyta 3: | Vanlig |
| Kokzon 1, form: | Rund |
| Placering av platta/tillagningsyta 3: | Höger bak |
| Kokzon 2, form: | Rund |
| Strömförsörjning till platta/tillagningsyta 3: | Elektrisk |
| Typ av platta/tillagningsyta 1: | Vanlig |
| Placering av platta/tillagningsyta 2: | Mitten fram |
| Diameter på platta/tillagningsyta 2: | 80 mm |
| Strömförsörjning till platta/tillagningsyta 4: | Elektrisk |
| Strömförsörjning till platta/tillagningsyta 2: | Elektrisk |
| Typ av platta/tillagningsyta 2: | Sjudning |
| Kokzon 4, form: | Rund |
| Strömförsörjning till platta/tillagningsyta 1: | Elektrisk |
| Placering av platta/tillagningsyta 1: | Mitten bak |
| Effekt på platta/tillagningsyta 1: | 2000 W |
| Effekt på platta/tillagningsyta 2: | 450 W |
| Effekt på platta/tillagningsyta 3: | 2000 W |
| Effekt på platta/tillagningsyta 4: | 1000 W |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg SE530X ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Ugn Smeg Manualer
17 Februari 2026
15 Februari 2026
11 Februari 2026
31 Januari 2026
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
11 Oktober 2025
20 Augusti 2025
20 Augusti 2025
20 Augusti 2025
Ugn Manualer
Nyaste Ugn Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026