Smeg SE644ID1 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg SE644ID1 (25 sidor) i kategorin Ugn. Guiden har ansetts hjälpsam av 22 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.5 stjärnor baserat på 8 recensioner. Har du en fråga om Smeg SE644ID1 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Ugn |
| Modell: | SE644ID1 |
| Timer: | Ja |
| Bredd: | 600 mm |
| Djup: | 50 mm |
| Höjd: | 515 mm |
| Produktens färg: | Svart |
| Kontrolltyp: | Röra |
| Effekt: | 7400 W |
| Apparatens placering: | Inbyggd |
| Barnsäkert: | Ja |
| Typ av spishäll: | Induktionshäll med zon |
| Antal brännare / zoner matlagning: | 4 |
| Antalet elektriska kokzoner: | 4 |
| Kokzon 3, form: | Rund |
| Diameter på platta/tillagningsyta 1: | 120 \ 200 mm |
| Placering av platta/tillagningsyta 4: | Höger fram |
| Typ av platta/tillagningsyta 4: | Vanlig |
| Typ av platta/tillagningsyta 3: | Sjudning |
| Kokzon 1, form: | Rund |
| Placering av platta/tillagningsyta 3: | Höger bak |
| Kokzon 2, form: | Rund |
| Strömförsörjning till platta/tillagningsyta 3: | Elektrisk |
| Diameter på platta/tillagningsyta 4: | 120 \ 200 mm |
| Typ av platta/tillagningsyta 1: | Vanlig |
| Placering av platta/tillagningsyta 2: | Främre till vänster |
| Diameter på platta/tillagningsyta 2: | 90 \ 160 mm |
| Diameter på platta/tillagningsyta 3: | 90 \ 160 mm |
| Strömförsörjning till platta/tillagningsyta 4: | Elektrisk |
| Strömförsörjning till platta/tillagningsyta 2: | Elektrisk |
| Typ av platta/tillagningsyta 2: | Sjudning |
| Kokzon 4, form: | Rund |
| Strömförsörjning till platta/tillagningsyta 1: | Elektrisk |
| Placering av platta/tillagningsyta 1: | Vänster bak |
| Sjuda brännare / kokzon: | 2300 W |
| Regelbunden brännare / kokzon: | 1400 W |
| Stora brännare / kokzon: | 1400 W |
| Maximal kabelförlust med anslutning: | Ja |
| Typ av timer: | Digital |
| Effekt på platta/tillagningsyta 1: | 2300 W |
| Effekt på platta/tillagningsyta 2: | 1400 W |
| Effekt på platta/tillagningsyta 3: | 1400 W |
| Extra stor hög hastighet brännare / kokzon: | 2300 W |
| Precisionspenna: | Ja |
| Effekt på platta/tillagningsyta 4: | 2300 W |
| Typ av ytskikt: | Keramiska |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg SE644ID1 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Ugn Smeg Manualer
17 Februari 2026
15 Februari 2026
11 Februari 2026
31 Januari 2026
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
11 Oktober 2025
20 Augusti 2025
20 Augusti 2025
20 Augusti 2025
Ugn Manualer
Nyaste Ugn Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026