Smeg SF6388XPZ Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Smeg SF6388XPZ (8 sidor) i kategorin Ugn. Denna manual har varit användbar för 5 personer och betygsatt av 6 användare till ett genomsnitt på 4.8 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
8
Nedladdningar
882
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Ugn |
| Modell: | SF6388XPZ |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 38000 g |
| Bredd: | 592 mm |
| Djup: | 597 mm |
| Höjd: | 548 mm |
| Grill: | Ja |
| Sladdlängd: | 1.15 m |
| Antal lampor: | 1 lamp(or) |
| Antal ugnar: | 1 |
| Energiförbrukning (konventionell): | 1.09 kWh |
| Ugnsstorlek: | Medium |
| Ugnens termostatområde: | 50 - 250 ° C |
| Antal hyllor: | 5 galler |
| Produktens färg: | Rostfritt stål |
| Kontrolltyp: | Rotations- |
| Ugnstyp: | Elektrisk ugn |
| Ugnens nettokapacitet: | 65 l |
| AC-inspänning: | 220-240 V |
| Lamptyp: | halogen |
| Apparatens placering: | Inbyggd |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| Energieffektivitetsskalning: | A+++ till D |
| Installationsfack, bredd: | - mm |
| Installationsfack, djup: | - mm |
| Installationsfack, höjd: | - mm |
| Lampor: | 40 W |
| Ansluten effekt: | 3000 W |
| Grill styrka: | 2700 W |
| Inbyggd lampa: | Ja |
| Klocka: | Ja |
| Totalt ugn (er) invändig kapacitet: | 65 l |
| Energiförbrukning (påtvingad konvektion): | 0.78 kWh |
| Grill, hela ytan: | Ja |
| Pizzatillagningsfunktion: | Ja |
Ugn Smeg Manualer
17 Februari 2026
15 Februari 2026
11 Februari 2026
31 Januari 2026
12 Oktober 2025
Ugn Manualer
Nyaste Ugn Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026