Smeg SFP6604WTPNX Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg SFP6604WTPNX (11 sidor) i kategorin Ugn. Guiden har ansetts hjälpsam av 5 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.5 stjärnor baserat på 2 recensioner. Har du en fråga om Smeg SFP6604WTPNX eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/11

Consigli e suggerimenti per un perfetto allineamento
Tips & tricks for a perfect alignment
DOLCE STIL NOVO
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Ugn |
| Modell: | SFP6604WTPNX |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 47800 g |
| Bredd: | 1587 mm |
| Djup: | 86.9 mm |
| Höjd: | 919.6 mm |
| Grill: | Ja |
| Förpackningens vikt: | 65000 g |
| Förpackningens bredd: | 1860 mm |
| Djuppackning: | 380 mm |
| Förpackningshöjd: | 1180 mm |
| Antal lampor: | 2 lamp(or) |
| Antal ugnar: | 1 |
| LED-indikatorer: | Ja |
| På / Av knapp: | Ja |
| Energiförbrukning (konventionell): | 1.09 kWh |
| Energieffektivitetsindex (EEI): | 81 |
| Ugnsstorlek: | Medium |
| Monteringsverktyg: | Ja |
| Självrengörande: | Ja |
| Skärm diagonal: | 70 " |
| Upplösning: | 1920 x 1080 Pixels |
| Pekskärm: | Nee |
| Original bildförhållande: | 16:9 |
| USB uttag: | Nee |
| Ethernet LAN: | Ja |
| Videolägen som stöds: | 1080p |
| Betraktningsvinkel, horisontell: | 178 ° |
| Betraktningsvinkel, vertikal: | 178 ° |
| Medföljande kablar: | AC |
| Typiskt kontrastförhållande: | 4000:1 |
| Ljusstyrka: | 700 cd/m² |
| Ursprungsland: | Italien |
| Frekvensområde horisontellt: | 31.5 - 91.1 kHz |
| Frekvensområde vertikalt: | 50 - 85 Hz |
| Antal HDMI-portar: | 1 |
| PC-ljud ingång: | Ja |
| PC-ljudutgång: | Ja |
| DVI-port: | Ja |
| Antal Ethernet LAN (RJ-45)-portar: | 1 |
| Inbyggda högtalare: | Ja |
| Strömförbrukning (i standby): | 0.5 W |
| Antal bakplåtar: | 1 |
| Display, antal färger: | 16.78 miljoen kleuren |
| RS-232C: | Ja |
| HD typ: | Full HD |
| Ingångsström: | Ja |
| Rengöringsteknik: | Pyrolytisk rengöring |
| Timerlägen: | End cooking time, Timer |
| Antal lås: | 2 |
| Displayteknik: | TFT/S-PVA, LED |
| Respons tid: | 8 ms |
| Pixelpitch: | 0.8 x 0.8 mm |
| Grafikupplösningar som stöds: | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Panelens livslängd: | - uur |
| VESA montering: | Ja |
| Panelmonteringsgränssnitt: | 400 x 400 mm |
| Rambredd (nederst): | 15.5 mm |
| Rambredd (sida): | 15.5 mm |
| Rambredd (överst): | 15.5 mm |
| Modell: | Horizontaal/Verticaal |
| DVI-D-portar: | 1 |
| Antal HDMI-ingångsportar: | 1 |
| Datorsystem: | Nee |
| Apparte H/V sync: | Ja |
| Sync-on-green (SOG): | Ja |
| Integrerad TV-tuner: | Ja |
| Plug and play: | Ja |
| Antal DisplayPorts: | 2 |
| VGA (D-Sub) ingångsportar: | 1 |
| Ljud (L,R) ut: | 2 |
| Skärmdiameter i centimeter: | 177.8 cm |
| Digitalt signalformat: | ATSC |
| Enhetsbredd (med stativ): | 1587 mm |
| Djupenhet (med stativ): | 600 mm |
| Enhetshöjd (med stativ): | 956.75 mm |
| Vikt (med stativ): | 50000 g |
| Brusreducering: | Ja |
| Stöder Windows: | Ja |
| RS-232: | Ja |
| Typ av bakgrundsbelysning: | Edge LED |
| Förvaringstemperatur: | -20 - 65 °C |
| Användarmanual på CD-ROM: | Ja |
| Ström LED: | Ja |
| Stöder Mac-operativsystem: | Ja |
| Förvaringsfuktighet: | 10 - 90 procent |
| Kompatibla produkter: | SB-03TM |
| Multidisplay stöds: | Ja |
| sRGB: | Ja |
| Höjd, drift: | 0 - 3000 m |
| Höjd vid förvaring: | 3000 - 12192 m |
| S-Video-uitgang: | Nee |
| Stand-by LED: | Ja |
| Fjärrkontroll ingår: | Ja |
| Produktdesign: | Digitale signage flatscreen |
| Strömförbrukning (typiskt): | 150 W |
| Drifttemperatur (TT): | 0 - 50 °C |
| Relativ luftfuktighet i drift (VV): | 20 - 80 procent |
| Batterier-ingår: | Ja |
| S-Video-ingang: | Nee |
| Produktens färg: | Black, Stainless steel |
| Kontrolltyp: | Röra |
| Låddjup: | 680 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 51200 g |
| Ugnstyp: | Elektrisk ugn |
| Ugnens nettokapacitet: | 70 l |
| Antal nivåer: | 5 |
| Rengöringstyp: | Pyrolytisk |
| AC-inspänning: | 220-240 V V |
| Lamptyp: | halogen |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| Ström: | 13 A |
| Fördröjd start timer: | Ja |
| Barnsäkert: | Ja |
| Lampor: | 40 W |
| Ansluten effekt: | 3000 W |
| Grill styrka: | 1700 W |
| Inbyggd lampa: | Ja |
| Klocka: | Ja |
| Totalt ugn (er) invändig kapacitet: | 79 l |
| Totalt ugn: | 3000 W |
| Ugnström: | 3000 W |
| Upptiningsfunktion i ugnen: | Ja |
| Energiförbrukning (påtvingad konvektion): | 0.68 kWh |
| Lätt att rengöra: | Ja |
| Hålla sig varm funktion: | Ja |
| Wi-Fi-styrning: | Ja |
| Antal tillagningsprogram: | 48 |
| Teleskopskena ingår: | Ja |
| Mjukstängande lucka: | Ja |
| Grill, hela ytan: | Ja |
| Löstagbar ugnslucka: | Ja |
| Antal glaspaneler dörr: | 4 |
| Stektermometer: | Ja |
| Avfrostning program mängd: | 2 |
| Lampa 2, effekt: | 40 W |
| Pizzatillagningsfunktion: | Ja |
| Infällbara vred: | Nej |
| Löstagbart glas i ugnsluckan: | Ja |
| Kylfläkt för ugnslucka: | Ja |
| Vattenledningar: | \ |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg SFP6604WTPNX ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Ugn Smeg Manualer
17 Februari 2026
15 Februari 2026
11 Februari 2026
31 Januari 2026
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
11 Oktober 2025
20 Augusti 2025
20 Augusti 2025
20 Augusti 2025
Ugn Manualer
Nyaste Ugn Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026