Smeg SIM1644D Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg SIM1644D (21 sidor) i kategorin Ugn. Guiden har ansetts hjälpsam av 26 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.2 stjärnor baserat på 3 recensioner. Har du en fråga om Smeg SIM1644D eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/21

92 - WAARSCHUWINGEN91477A053/D
WAARSCHUWINGEN92
Algemene veiligheidswaarschuwingen92
Installatie96
Beoogd gebruik97
Deze gebruiksaanwijzing97
Aansprakelijkheid van de fabrikant97
Typeplaatje97
Verwerking97
Om energie te besparen98
Wegwijs in de gebruiksaanwijzing98
BESCHRIJVING99
Algemene beschrijving99
Bedieningspaneel100
GEBRUIK101
Voorbereiding101
Basisfuncties102
Het gebruik van de kookplaat102
Extra functies104
Speciale functies106
Gebruikersmenu107
Veiligheidsfuncties108
Foutmeldingen109
REINIGING EN ONDERHOUD109
Reiniging van de glaskeramische kookplaat109
Oplossingen voor problemen…110
INSTALLATIE111
Elektrische aansluiting111
Procedure voor vermogensbeperking111
Insnijding van het werkblad112
Inbouw113
Bevestiging aan het inbouwmeubel114
Voor de installateur114
We raden aan deze handleiding aandachtig door te lezen, omdat ze alle aanwijzingen bevat om
de esthetische en functionele kwaliteiten van het apparaat te behouden. Raadpleeg de website voor
verdere informatie over dit product: www.smeg.com
WAARSCHUWINGEN
Algemene
veiligheidswaarschuwingen
Persoonlijk letsel
•Het apparaat en de
bereikbare delen ervan
worden heel warm tijdens het
gebruik. Houd het apparaat
buiten bereik van kinderen.
•Draag hittebestendige
handschoenen tijdens het
gebruik.
•Probeer geen vlammen/brand
te doven met water: schakel het
apparaat uit en bedek het vuur
met een deksel of een
brandwerende deken.
•Gebruik door kinderen vanaf 8
jaar, personen met beperkte
fysieke, zintuiglijke of mentale
capaciteiten of met een gebrek
aan ervaring of kennis is alleen
toegestaan indien onder
begeleiding en geïnstrueerd
over het veilige gebruik van het
apparaat en de eventuele
gevaren die ermee verbonden
zijn.
•Laat kinderen niet spelen met
het apparaat.
•Houd kinderen jonger dan 8
jaar die niet onder toezicht
staan verwijderd van het
apparaat.
•Kinderen jonger dan 8 jaar
mogen het apparaat tijdens zijn
werking niet benaderen.
•Werkzaamheden voor
schoonmaak en onderhoud
van het apparaat mogen niet
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Ugn |
| Modell: | SIM1644D |
| Inbyggd display: | Nej |
| Vikt: | 9700 g |
| Bredd: | 600 mm |
| Djup: | 510 mm |
| Höjd: | 53 mm |
| Grill: | Ja |
| Sladdlängd: | 1.2 m |
| Förpackningens bredd: | 620 mm |
| LED-indikatorer: | Ja |
| Överhettningsskydd: | Ja |
| Snabbstart: | Ja |
| Flexibel kokzon: | Ja |
| Förpackningsvolym: | 700 cm ^ |
| Antal faser: | 1 |
| Indikator för återstående tid: | Ja |
| Skydd mot oavsiktlig start: | Ja |
| Produktens färg: | Svart |
| Kontrolltyp: | Röra |
| Låddjup: | 110 mm |
| AC-inspänning: | 220 - 415 V |
| Apparatens placering: | Inbyggd |
| Växelström Frekvens: | 50/60 hz |
| Antal spänningsnivåer: | 9 |
| På / av-knapp: | Ja |
| Ström: | 33 A |
| Barnsäkert: | Ja |
| Typ av spishäll: | Induktionshäll med zon |
| Antal brännare / zoner matlagning: | 4 |
| Antalet elektriska kokzoner: | 4 |
| Kokzon 3, form: | Rektangulär |
| Placering av platta/tillagningsyta 4: | Höger fram |
| Kokzon 1, form: | Rektangulär |
| Placering av platta/tillagningsyta 3: | Höger bak |
| Kokzon 2, form: | Rektangulär |
| Strömförsörjning till platta/tillagningsyta 3: | Elektrisk |
| Placering av platta/tillagningsyta 2: | Vänster bak |
| Strömförsörjning till platta/tillagningsyta 4: | Elektrisk |
| Strömförsörjning till platta/tillagningsyta 2: | Elektrisk |
| Kokzon 4, form: | Rektangulär |
| Strömförsörjning till platta/tillagningsyta 1: | Elektrisk |
| Placering av platta/tillagningsyta 1: | Främre till vänster |
| Manöverplats: | Front / Top front |
| Maximal kabelförlust med anslutning: | Ja |
| Kokzon 1, storlek (B x D): | 210 x 190 mm |
| Effekt på platta/tillagningsyta 1: | 2100 W |
| Effekt på platta/tillagningsyta 2: | 2100 W |
| Effekt på platta/tillagningsyta 3: | 2100 W |
| Effekt på platta/tillagningsyta 4: | 2100 W |
| Typ av ytskikt: | Glass-keramisk |
| Kokzon 3, boost: | 2500 W |
| Kokzon 2, boost: | 2500 W |
| Kastrullavkänning: | Ja |
| Anslutningseffekt (elektrisk): | 7400 W |
| Anslutningseffekt (gas): | - W |
| Kokzon 1, boost: | 2500 W |
| Kokzon 4, storlek (B x D): | 210 x 190 mm |
| Kokzon 4, boost: | 2500 W |
| Hålla sig varm funktion: | Ja |
| Boost-funktionen: | Ja |
| Spisens bredd, storlek: | 60 cm |
| Överfyllnadsskydd: | Ja |
| Antal boostrar: | 4 |
| Integrerad huva: | Nej |
| Klar larm: | Ja |
| Bridge-funktion: | Ja |
| Antal flexibla tillagningszoner: | 2 |
| Kokzon 3, dubbel boost: | 3000 W |
| Kokzon 4, dubbel boost: | 3000 W |
| Kokzon 2, storlek (B x D): | 210 x 190 mm |
| Kokzon 3, storlek (B x D): | 210 x 190 mm |
| Kokzon 1, dubbel boost: | 3000 W |
| Kokzon 2, dubbel boost: | 3000 W |
| Kantprofil: | Rak |
| Permanent detektering av kastrullstorlek: | Ja |
| Snabbval av effektnivå: | Ja |
| Effektförbrukning: | 193.8 |
| Typ av flexibel kokzon: | Smeg MultiZone |
| Flexibel kokzon 1, storlek (B x D): | 385 x 230 mm |
| Boost för flexibel kokzon 1: | 3700 W |
| Boost för flexibel kokzon 2: | 3700 W |
| Flexibel kokzon 2, storlek (B x D): | 385 x 230 mm |
| Antal äggklockor: | 1 |
| Antal end cooking-timers: | 4 |
| Automatisk inställning för kastrullstorlek: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg SIM1644D ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Ugn Smeg Manualer
17 Februari 2026
15 Februari 2026
11 Februari 2026
31 Januari 2026
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
11 Oktober 2025
20 Augusti 2025
20 Augusti 2025
20 Augusti 2025
Ugn Manualer
Nyaste Ugn Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026