Smeg SS55PTL1 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg SS55PTL1 (34 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 7 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.6 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om Smeg SS55PTL1 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/34

IT
PT
ES
FR
EN
NL
DE
GR
SW
RU
DK
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | SS55PTL1 |
| Bredd: | 894 mm |
| Djup: | 759 mm |
| Höjd: | 1753 mm |
| Fryskapacitet: | 12 kg/24h |
| Produktens färg: | Grå |
| Skärmtyp: | LED |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Ljudnivå Lc IEC: | 40 dB |
| Fryskapacitet brutto: | 365 l |
| Frysfritt system: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg SS55PTL1 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Smeg Manualer
31 Mars 2026
29 Mars 2026
16 Februari 2026
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026