Smeg TRU36GGX Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Smeg TRU36GGX (8 sidor) i kategorin Ugn. Denna manual har varit användbar för 11 personer och betygsatt av 5 användare till ett genomsnitt på 4.2 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
8
Nedladdningar
1.394
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Ugn |
| Modell: | TRU36GGX |
| Typ av operation: | Sensor |
| Färg på produkten: | Roestvrijstaal |
| Bredd: | 1000 mm |
| Djup: | 480 mm |
| Höjd: | 1130 mm |
| Ljudnivå: | 53 dB |
| Snäll: | Muurmontage |
| Motoreffekt: | 330 W |
| Antal motorer: | 2 |
| Maximal utsugskapacitet: | 756 m³/uur |
| Extraktionsmetod: | Afvoerend/recirculerend |
| Antal lampor: | 2 gloeilamp(en) |
| Typ lampa: | Halogeen |
| Soort vetfilter: | Metaal |
| Höjd (min): | 665 mm |
| Höjd (max): | 1130 mm |
| Strömlampa: | 20 W |
| Antal hastigheter: | 3 |
| Intensivt läge: | Ja |
Ugn Smeg Manualer
17 Februari 2026
15 Februari 2026
11 Februari 2026
31 Januari 2026
12 Oktober 2025
Ugn Manualer
Nyaste Ugn Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026