Smeg UKC8174NE Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg UKC8174NE (22 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 16 personer och har ett genomsnittsbetyg på 5.0 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om Smeg UKC8174NE eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/22

UKC8174NE
EN
Fridge FreezerUser Manual2
IT
Frigo-CongelatoreIstruzioni per l’uso23
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | UKC8174NE |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 59500 g |
| Bredd: | 546 mm |
| Djup: | 549 mm |
| Höjd: | 1772 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 236 kWh |
| Ismaskin: | Nej |
| Sladdlängd: | 2.4 m |
| Förpackningens bredd: | 590 mm |
| Fryskapacitet: | 8.3 kg/24h |
| Frysläge: | Bottom-placerade |
| antal stjärnor: | 4* |
| Semesterfunktion: | Nej |
| Temperaturlarm: | Nej |
| Wi-Fi: | Nej |
| Ursprungsland: | Italien |
| Djup utan handtag: | 549 mm |
| Produktens färg: | Vit |
| Skärmtyp: | LED |
| Låddjup: | 600 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 61500 g |
| Lagringstid vid strömavbrott: | 24 h |
| AC-inspänning: | 230-240 V |
| Lamptyp: | LED |
| Energiklass: | E |
| Antal hyllor i frysen: | 2 |
| Apparatens placering: | Inbyggd |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Hängbar dörr: | Ja |
| Ström: | 1 A |
| Total kapacitet netto: | 154 l |
| Bulleremission, klass: | B |
| Ljudnivå Lc IEC: | 35 dB |
| Klimatkategori: | SN-T |
| Innerbelysning, kyl: | Ja |
| Frostfri (kyl): | Ja |
| Multi-luftflödessystem (kyl): | Nej |
| Antal vegetabiliska lådor: | 2 |
| Superkylningsfunktion: | Nej |
| Dörröppningslarm: | Nej |
| Ansluten effekt: | 120 W |
| Frys - Antal hyllor: | 4 |
| Fryskapacitet netto.: | 88 l |
| Funktion för snabbinfrysning: | Nej |
| Kylkapacitet netto: | 154 l |
| Färska zon fack: | Nej |
| Vattenberedare: | Nej |
| Frostfri (frys): | Ja |
| Färskzon-fack nettokapacitet: | 154 l |
| Innerbelysning, frys: | Nej |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg UKC8174NE ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Smeg Manualer
31 Mars 2026
29 Mars 2026
16 Februari 2026
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026