Smeg UKFS18EV2HX Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg UKFS18EV2HX (24 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 12 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.4 stjärnor baserat på 5 recensioner. Har du en fråga om Smeg UKFS18EV2HX eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/24

Fridge / User ManualEN
UKFS18EV2HB
UKFS18EV2HX
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | UKFS18EV2HX |
| Inbyggd display: | Nej |
| Vikt: | 64000 g |
| Bredd: | 595 mm |
| Djup: | 650 mm |
| Höjd: | 180 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 121 kWh |
| Förpackningens bredd: | 664 mm |
| Temperaturlarm: | Nej |
| Ursprungsland: | Turkiet |
| Bruttovikt: | 69000 g |
| Produktens färg: | Silver |
| Låddjup: | 728 mm |
| Energiklass: | E |
| Antal hyllor i frysen: | 4 |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Hängbar dörr: | Ja |
| Bulleremission, klass: | C |
| Ljudnivå Lc IEC: | 40 dB |
| Klimatkategori: | SN-T |
| Antal vegetabiliska lådor: | 2 |
| Superkylningsfunktion: | Nej |
| Dörröppningslarm: | Nej |
| Ansluten effekt: | 110 W |
| Frysfritt system: | Ja |
| Kylkapacitet netto: | 380 l |
| Färska zon fack: | Ja |
| Multi-luftflödessystem: | Ja |
| Färskzon-fack nettokapacitet: | 22 l |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg UKFS18EV2HX ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Smeg Manualer
31 Mars 2026
29 Mars 2026
16 Februari 2026
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026