Smeg UKS3C090P1 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg UKS3C090P1 (14 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 26 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.5 stjärnor baserat på 4 recensioner. Har du en fråga om Smeg UKS3C090P1 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/14

UKS3C090P1
User Manual
Refrigerator
Istruzioni per
l’uso
Frigorifero
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | UKS3C090P1 |
| Inbyggd display: | Nej |
| Vikt: | 30600 g |
| Bredd: | 540 mm |
| Djup: | 549 mm |
| Höjd: | 882 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 187 kWh |
| Förpackningens bredd: | 549 mm |
| Fryskapacitet: | 2 kg/24h |
| Frysläge: | Högst placerad |
| antal stjärnor: | 4* |
| Produktens färg: | Vit |
| Låddjup: | 549 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 33000 g |
| Lagringstid vid strömavbrott: | 12 h |
| Hållbarhetscertifiering: | ENERGY STAR |
| Energiklass: | G |
| Material, hölje: | Aluminium, Polypropylene (PP) |
| Antal hyllor i frysen: | 2 |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Hängbar dörr: | Ja |
| Hyllor material: | Härdat glas |
| Energieffektivitetsskalning: | A till G |
| Total kapacitet netto: | - l |
| Bulleremission, klass: | C |
| Ljudnivå Lc IEC: | 38 dB |
| Klimatkategori: | SN-ST |
| Innerbelysning, kyl: | Ja |
| Automatisk avfrostning (kyl): | Ja |
| Antal vegetabiliska lådor: | 1 |
| Installationsfack, bredd: | 545 mm |
| Installationsfack, djup: | 550 mm |
| Installationsfack, höjd: | 875 mm |
| Ansluten effekt: | - W |
| Frys - Antal hyllor: | 1 |
| Fryskapacitet netto.: | 14 l |
| Total kapacitet, brutto: | 129 l |
| Kylkapacitet netto: | 109 l |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg UKS3C090P1 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Smeg Manualer
31 Mars 2026
29 Mars 2026
16 Februari 2026
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026