Smeg WHT712LCIT Bruksanvisning
Smeg tvättmaskin WHT712LCIT
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg WHT712LCIT (1 sidor) i kategorin tvättmaskin. Guiden har ansetts hjälpsam av 23 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.0 stjärnor baserat på 4 recensioner. Har du en fråga om Smeg WHT712LCIT eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/1

WHT712LCIT
A
+++
156
99007
53
75
1061
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | WHT712LCIT |
| Inbyggd display: | Ja |
| Bredd: | 600 mm |
| Djup: | 450 mm |
| Höjd: | 840 mm |
| Motor: | Borstlös |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+++ |
| Ljudnivå (tvätt): | 53 dB |
| Maximal centrifugeringshastighet: | 1200 RPM |
| Cykeltid (max): | 220 min |
| Antal tvättprogram: | 16 |
| Tvättprogram: | Hygiene/anti-allergy, Black, Blouse/shirt, Cotton, Hand, Wool, Jeans/denim, Mix, Quick, Sport, Synthetics, Delicate/silk |
| Minsta centrifugeringshastighet: | 400 RPM |
| Nominell kapacitet: | 7 kg |
| Vattenkapacitet: | Kall |
| Invändigt material: | Polypropylen |
| Produktens färg: | Vit |
| Skärmtyp: | LCD |
| Kontrolltyp: | Rotary, Touch |
| Årlig vattenförbrukning tvätt: | 9900 l |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Gångjärnssida: | Vänster |
| Laddning: | Frontmatad |
| Fördröjd start timer: | Ja |
| Centrifugering klass: | B |
| Ljudnivå (spinn): | 75 dB |
| Fördröjd start: | 24 h |
| Justerbar centrifugeringshastighet: | Ja |
| Energiförbrukning vid tvätt: | 0.79 kWh |
| Återstående tidindikering: | Ja |
| Strömförbrukning i vänteläge: | 0.64 W |
| Lastbalansering systemet: | Ja |
| Skumkontrollssystem: | Ja |
| Årlig energiförbrukning tvätt: | 156 kWh |
| Material, trumma: | Rostfritt stål |
| Strömförbrukning i avslaget läge: | 0.44 W |
| Extrasköljning: | Ja |
| Halv-belastning: | Ja |
| Dörröppningsvinkel: | 170 ° |
| Överfyllnadsskydd: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg WHT712LCIT ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
tvättmaskin Smeg Manualer
11 Oktober 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
5 Juli 2025
5 Juli 2025
5 Juli 2025
4 Juli 2025
6 Juni 2025
1 April 2025
10 Mars 2025
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026