Solid State Logic Alpha VHD Pre Bruksanvisning
Solid State Logic mottagare Alpha VHD Pre
Läs gratis den bruksanvisning för Solid State Logic Alpha VHD Pre (44 sidor) i kategorin mottagare. Guiden har ansetts hjälpsam av 22 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.4 stjärnor baserat på 6 recensioner. Har du en fråga om Solid State Logic Alpha VHD Pre eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/44

AAllpphhaaVVHHDDPPrree
Installation Guide
Installationsanleitung
Manuel d’Installation
Manual de Instalación
Guida di Installazione
82S6AL020A
EN
DE
FR
ES
IT
Solid State Logic
S O U N D
||
V I S I O N
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Solid State Logic |
| Kategori: | mottagare |
| Modell: | Alpha VHD Pre |
| Färg på produkten: | Wit |
| Vikt: | 830 g |
| Djup: | 6 mm |
| Höjd: | 6 mm |
| Husmaterial: | Polycarbonaat (PC) |
| Internationell säkerhetskod (IP): | IP20 |
| Anslutningsteknik: | Bedraad |
| Monteringsmetod: | Plafond |
| Certifiering: | CE , RoHS , WEEE |
| Inspänning: | 230 V |
| Frekvens: | 50 Hz |
| Strömförbrukning (typiskt): | 0.3 W |
| Drifttemperatur (TT): | 0 - 50 °C |
| Relativ luftfuktighet i drift (VV): | 5 - 93 procent |
| Detekteringsvinkel: | 360 ° |
| Installationshöjd (min): | 2.5 m |
| Installationshöjd (max): | 5 m |
| Ljuskänslighet: | 2000 Lux |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Solid State Logic Alpha VHD Pre ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
mottagare Solid State Logic Manualer
14 Augusti 2024
11 Augusti 2024
mottagare Manualer
Nyaste mottagare Manualer
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026
28 Mars 2026
28 Mars 2026