Solis Grind & Infuse Pro 115A Bruksanvisning
Solis kaffebryggare Grind & Infuse Pro 115A
Läs gratis den bruksanvisning för Solis Grind & Infuse Pro 115A (120 sidor) i kategorin kaffebryggare. Guiden har ansetts hjälpsam av 27 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.6 stjärnor baserat på 8 recensioner. Har du en fråga om Solis Grind & Infuse Pro 115A eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/120

SINCE 1
908
GRIND & INFUSE PRO
Type 115
Programmeerbare espressomachine
met maalwerk
Gebruiksaanwijzing
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Solis |
| Kategori: | kaffebryggare |
| Modell: | Grind & Infuse Pro 115A |
| Enhetsplacering: | Ingebouwd |
| Typ av operation: | Touch |
| Färg på produkten: | Grijs |
| Dörrgångjärn: | Neer |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 35000 g |
| Bredd: | 597 mm |
| Djup: | 548 mm |
| Höjd: | 450 mm |
| Uppvärmningsfunktion: | Ja |
| Grill: | Ja |
| Sladdlängd: | 1.15 m |
| Fördröjd starttimer: | Ja |
| Barnlås: | Ja |
| Förpackningens vikt: | 39000 g |
| Belysning inuti: | Ja |
| Integrerad klocka: | Ja |
| Ångkokning: | Ja |
| Håll varm funktion: | Ja |
| Antal lampor: | 2 lampen |
| Typ av lampa: | Halogeen |
| Total inomhuskapacitet (ugnar): | 1 l |
| Antal ugnar: | 1 |
| Installationsfackets bredd: | - mm |
| Installationsfack djup: | - mm |
| Installationsfack höjd: | - mm |
| Material genom: | Glas |
| Avtagbar ugnslucka: | Ja |
| Antal glasdörrpaneler: | 3 |
| Energiförbrukning (konventionell): | - kWu |
| Energiförbrukning (tvungen konvektion): | - kWu |
| Ugnsstorlek: | Klein |
| Typ av ugn: | Elektrische oven |
| Total ugnseffekt: | 3300 W |
| Ugn med nettokapacitet: | 41 l |
| Magnetronbereiding: | Ja |
| Över- och undervärme: | Ja |
| Ugnens termostatområde: | 30 - 250 °C |
| Självrengörande: | Ja |
| Kylskåpsdörr: | Ja |
| Mjukstängande dörr: | Ja |
| Färgnamn: | Neptune grey |
| Pizza funktion: | Ja |
| Antal matlagningsprogram: | 20 |
| Uppvärmning av hela grillytan: | Ja |
| Ugnsdörr: | Deur naar beneden klappen |
| Kontrollpanelmaterial: | Glas |
| AC-ingångsspänning: | 220 - 240 V |
| AC-ingångsfrekvens: | 50 Hz |
| Type beeldscherm: | LCD |
| Ugnsavfrostningsfunktion: | Ja |
| Topp, botten, fläkt + konvektion (turboläge): | Ja |
| Antal ångkokningsprogram: | 10 |
| Antal minuträknare: | 1 |
| Pekguide: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Solis Grind & Infuse Pro 115A ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kaffebryggare Solis Manualer
31 Maj 2025
31 Maj 2025
18 September 2024
8 September 2024
28 Augusti 2024
25 Augusti 2024
24 Augusti 2024
22 Augusti 2024
17 Augusti 2024
16 Augusti 2024
kaffebryggare Manualer
Nyaste kaffebryggare Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
30 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026
28 Mars 2026