Solis Premium 5511 Bruksanvisning
Solis vattenkokare Premium 5511
Läs gratis den bruksanvisning för Solis Premium 5511 (86 sidor) i kategorin vattenkokare. Guiden har ansetts hjälpsam av 39 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.4 stjärnor baserat på 5 recensioner. Har du en fråga om Solis Premium 5511 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/86

Bedienungsanleitung
Mode d’emploi
Istruzioni per l’uso
User Manual
Gebruiksaanwijzing
PREMIUM KETTLE
Typ/Type/Tipo 5511
SINCE 1 908
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Solis |
| Kategori: | vattenkokare |
| Modell: | Premium 5511 |
| Färg på produkten: | Beige, Black |
| Vikt: | 14000 g |
| Bredd: | 520 mm |
| Djup: | 900 mm |
| Höjd: | 1000 mm |
| Snäll: | Traditionele kinderwagen |
| Rekommenderad ålder (max): | 36 maand(en) |
| Rekommenderad ålder (min): | 0 maand(en) |
| Hopfällbar: | Ja |
| Djup när den är hopfälld: | 410 mm |
| Höjd hopfälld: | 900 mm |
| Justerbart handtag: | Ja |
| Antal platser: | 1 zitplaats(en) |
| Kille: | Ja |
| Antal framhjul: | 2 |
| Antal bakhjul: | 2 |
| Max babyvikt: | 15 kg |
| Justerbart ryggstöd: | Ja |
| Antal justerbara positioner: | 3 |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Solis Premium 5511 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
vattenkokare Solis Manualer
4 Mars 2025
26 Januari 2025
6 Oktober 2024
12 September 2024
22 Augusti 2024
7 Augusti 2024
5 Augusti 2024
2 Augusti 2024
2 Augusti 2024
1 Augusti 2024
vattenkokare Manualer
Nyaste vattenkokare Manualer
1 April 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
28 Mars 2026
28 Mars 2026
27 Mars 2026
26 Mars 2026
25 Mars 2026
24 Mars 2026
24 Mars 2026