Somfy Indoor Camera Bruksanvisning
Somfy övervakningskamera Indoor Camera
Läs gratis den bruksanvisning för Somfy Indoor Camera (5 sidor) i kategorin övervakningskamera. Guiden har ansetts hjälpsam av 13 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.1 stjärnor baserat på 9 recensioner. Har du en fråga om Somfy Indoor Camera eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/5

Indoor Camera
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Somfy |
| Kategori: | övervakningskamera |
| Modell: | Indoor Camera |
| Typ av operation: | Touch |
| Färg på produkten: | Stainless steel, White |
| Inbyggd display: | Ja |
| Timer: | Ja |
| Vikt: | 195 g |
| Bredd: | 880 mm |
| Djup: | 120 mm |
| Höjd: | 90 mm |
| Ljudnivå: | 38 dB |
| Energie-efficiëntieklasse: | B |
| Årlig-energiförbrukning: | 61 kWu |
| Förpackningens bredd: | 90 mm |
| Snäll: | Afzuigtafel |
| Motoreffekt: | 277 W |
| Avgasanslutningsdiameter: | 150 mm |
| Belysningsstyrka: | 200 Lux |
| Maximal utsugskapacitet: | 670 m³/uur |
| Extraktionsmetod: | Luchtafvoer |
| Vätskedynamisk effektivitetsklass: | B |
| Ljuseffektivitetsklass: | A |
| Fettfilter effektivitetsklass: | D |
| Ljudnivå (låg hastighet): | 38 dB |
| Antal lampor: | 1 gloeilamp(en) |
| Typ lampa: | LED |
| Höjd (min): | 646 mm |
| Höjd (max): | 1052 mm |
| Strömlampa: | 7 W |
| Ljudnivå (hög hastighet: | 57 dB |
| Antal hastigheter: | 4 |
| LED-indikatorer: | Ja |
| Belysningsläge: | Voorkant |
| Intensivt läge: | Ja |
| Ljudnivå (intensiv hastighet): | 69 dB |
| Avgasplats: | Bodem |
| Druk (Pa): | 431 |
| Wi-Fi: | Ja |
| Wi-Fi-standarder: | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Videolägen som stöds: | 1080p |
| Maximal upplösning: | - pixlar |
| Antal kameror: | 2 |
| Ursprungsland: | Frankrike |
| Inbyggda högtalare: | Ja |
| Certifiering: | CE, RoHS |
| Digital zoom: | 4 x |
| Inbyggd mikrofon: | Ja |
| Modell: | IP-säkerhetskamera |
| Återställningsknapp: | Ja |
| Antal linser: | 1 |
| Energieffektivitetsskala: | A+++ tot D |
| Indikatorfilterrengöring: | Ja |
| Produktens färg: | Vit |
| Låddjup: | 90 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 1100 g |
| Produkter per ytterförpackning: | 12 styck |
| LED typ: | IR |
| Formfaktor: | Låda |
| mörkerseende avstånd: | 6 m |
| Temperatur vid drift: | 0 - 45 ° C |
| Video rörelsedetektor: | Ja |
| Kryptering/säkerhet: | WEP, WPA, WPA2 |
| Kabel inkluderad: | Micro-USB |
| Placeringar som kan användas: | inomhus |
| Anslutningsteknologi: | Kabel & Trådlös |
| Minimibelysning: | - lx |
| Mörkerseende: | Ja |
| Totalt megapixel: | - MP |
| Bildfrekvens: | 30 fps |
| USB-port: | Ja |
| Antal produkter per innerförpackning: | 1 styck |
| Tullens varukod, tulltaxa (TARIC): | 8517699000 |
| Tulltaxa, kod för Storbritannien: | 8517699000 |
| Infrarött (IR) gränsfilter: | Ja |
| Fast fokus: | Ja |
| Objektivets betraktningsvinkel, diagonal: | 130 ° |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Somfy Indoor Camera ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
övervakningskamera Somfy Manualer
14 Augusti 2024
6 Augusti 2024
23 Juli 2024
övervakningskamera Manualer
Nyaste övervakningskamera Manualer
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026