Spirit Of Gamer Headquarter 800 Bruksanvisning
Spirit Of Gamer Skrivbord Headquarter 800
Läs gratis den bruksanvisning för Spirit Of Gamer Headquarter 800 (8 sidor) i kategorin Skrivbord. Guiden har ansetts hjälpsam av 29 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.2 stjärnor baserat på 6 recensioner. Har du en fråga om Spirit Of Gamer Headquarter 800 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/8

Produktspecifikationer
| Varumärke: | Spirit Of Gamer |
| Kategori: | Skrivbord |
| Modell: | Headquarter 800 |
| Vikt: | 23900 g |
| Höjd: | 120 mm |
| Förpackningens bredd: | 892 mm |
| LED-bakgrundsbelysning: | Ja |
| Korrekt användning: | Spela |
| Ramfärg: | Svart |
| Modell: | Rak |
| Flaskhållare: | Ja |
| Produktens färg: | Svart |
| Låddjup: | 690 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 26300 g |
| Färg på bakgrundsbelysning: | Multi |
| Ram material: | Metall |
| Höjdjustering: | Ja |
| Höjdjusteringsintervall: | 750 - 12000 mm |
| Bordsskiva form: | Rektangulär form |
| Material, bordsskiva: | MDF |
| Musmatta medföljer: | Ja |
| Skrivbordsskivans mått (B x D): | 1400 x 600 mm |
| Skrivbordsskivans tjocklek: | 16 mm |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Spirit Of Gamer Headquarter 800 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Skrivbord Spirit Of Gamer Manualer
31 Augusti 2025
11 Augusti 2025
Skrivbord Manualer
Nyaste Skrivbord Manualer
2 April 2026
29 Mars 2026
27 Mars 2026
24 Mars 2026
22 Mars 2026
20 Mars 2026
19 Mars 2026
10 Mars 2026
8 Mars 2026
4 Mars 2026