Spirit Of Gamer PRO-H8 Bruksanvisning
Spirit Of Gamer Headset PRO-H8
Läs gratis den bruksanvisning för Spirit Of Gamer PRO-H8 (1 sidor) i kategorin Headset. Guiden har ansetts hjälpsam av 33 personer och har ett genomsnittsbetyg på 5.0 stjärnor baserat på 4 recensioner. Har du en fråga om Spirit Of Gamer PRO-H8 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/1

Produktspecifikationer
| Varumärke: | Spirit Of Gamer |
| Kategori: | Headset |
| Modell: | PRO-H8 |
| Produkttyp: | Headset |
| Vikt: | 250 g |
| Volymkontroll: | Rotations- |
| Rekommenderad användning: | Spela |
| Impedans: | 32 Ω |
| Mikrofontyp: | Bommikrofon |
| Bakgrundsbelysning: | Ja |
| USB-anslutning: | Ja |
| Kompatibla produkter: | Nintendo Switch\nPC\nPlayStation 4\nPlayStation 5\nSmartphones\nXBOX One\nXBOX Series S\nXBOX Series X |
| USB-kontakt: | USB Type-A |
| Mikrofonfrekvens: | 50 - 20000 hz |
| Virtuellt surroundljud: | Ja |
| Drivenhet: | 50 mm |
| Kabellängd: | 1.4 m |
| Produktens färg: | Svart |
| Bärstil: | Huvudband |
| 3,5 mm kontakt: | Ja |
| Headset-typ: | Binaural |
| Anslutningsteknologi: | Kabel |
| Mikrofon känslighet (utnivå): | -38 dB |
| Färg på bakgrundsbelysning: | Multifärg |
| Antal: | 1 |
| Typ av örondel: | Omslutande |
| Hörlurarnas frekvens: | 20 - 20000 hz |
| Hörlurarkänslighet: | 119 dB |
| Mikrofon, riktning: | Rundtagande |
| Knappar: | Mute, Volume +, Volume - |
| Typ av kontrollenhet: | Inline-kontrollenhet |
| Virtuell surround-teknik: | Windows Sonic |
| Mikrofon ingångsimpedans: | 2200 Ω |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Spirit Of Gamer PRO-H8 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Headset Spirit Of Gamer Manualer
1 September 2025
1 September 2025
28 Augusti 2025
12 Augusti 2025
12 Augusti 2025
11 Augusti 2025
Headset Manualer
Nyaste Headset Manualer
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
30 Mars 2026
28 Mars 2026
21 Mars 2026
21 Mars 2026
19 Mars 2026
17 Mars 2026
9 Mars 2026