Stabo Smart i_control Bruksanvisning
Stabo övervakningskamera Smart i_control
Läs gratis den bruksanvisning för Stabo Smart i_control (24 sidor) i kategorin övervakningskamera. Guiden har ansetts hjälpsam av 29 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.1 stjärnor baserat på 6 recensioner. Har du en fråga om Stabo Smart i_control eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Stabo |
| Kategori: | övervakningskamera |
| Modell: | Smart i_control |
| Vikt: | 360 g |
| Bredd: | 243.8 mm |
| Djup: | 163.5 mm |
| Höjd: | 30.3 mm |
| Wi-Fi: | Ja |
| Maximal upplösning: | 1280 x 720 pixlar |
| Inbyggd hårddisk: | Ja |
| Modell: | IP-säkerhetskamera |
| Typ av minneskort: | MicroSD (TransFlash) |
| Produktens färg: | Svart |
| Formfaktor: | Kupol-formad |
| Temperatur vid drift: | -10 - 60 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring): | 0 - 55 ° C |
| Kabel inkluderad: | LAN (RJ-45) |
| Placeringar som kan användas: | inomhus |
| Minimibelysning: | - lx |
| Totalt megapixel: | - MP |
| Nätverksansluten (Ethernet): | Ja |
| Högsta minneskortskapacitet: | 32 GB |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Stabo Smart i_control ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
övervakningskamera Stabo Manualer
11 September 2024
7 September 2024
4 September 2024
3 September 2024
3 September 2024
3 September 2024
3 September 2024
1 September 2024
1 September 2024
1 September 2024
övervakningskamera Manualer
Nyaste övervakningskamera Manualer
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026