Stadler Form Otto Bruksanvisning
Stadler Form Fläkt Otto
Läs gratis den bruksanvisning för Stadler Form Otto (42 sidor) i kategorin Fläkt. Guiden har ansetts hjälpsam av 35 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.4 stjärnor baserat på 8 recensioner. Har du en fråga om Stadler Form Otto eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/42

Otto
Fan
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Stadler Form |
| Kategori: | Fläkt |
| Modell: | Otto |
| Motoreffekt: | 45 W |
| Luftflöde: | 2520 m³/h |
| AC-inspänning: | 220-240 V |
| Ljudnivå Lc IEC: | 70 dB |
| Antal fläktar: | 1 fläkt/-ar |
| Lämplig för rumarea upp till: | 40 m² |
| Antal inställningar: | 3 |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Stadler Form Otto ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Fläkt Stadler Form Manualer
12 September 2024
3 September 2024
2 September 2024
31 Augusti 2024
21 Augusti 2024
18 Augusti 2024
14 Augusti 2024
14 Augusti 2024
12 Augusti 2024
28 Juli 2024
Fläkt Manualer
Nyaste Fläkt Manualer
8 April 2025
8 April 2025
8 April 2025
5 April 2025
3 April 2025
2 April 2025
2 April 2025
1 April 2025
1 April 2025
1 April 2025