Stanley SXVC30XTDE Bruksanvisning
Stanley dammsugare SXVC30XTDE
Läs gratis den bruksanvisning för Stanley SXVC30XTDE (136 sidor) i kategorin dammsugare. Guiden har ansetts hjälpsam av 38 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.8 stjärnor baserat på 3 recensioner. Har du en fråga om Stanley SXVC30XTDE eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/136

cod. 93300 - BP
SXVC20PE - SXVC20PTE
SXVC20XTE
SXVC30XTDE
SXVC35PTDE
SXVC50XTDE
SXVC20PE
SXVC20XTE
SXVC35PTDE
SXVC30XTDE
SXVC50XTDE
ENITDEELESFIFRHRHUNLNOPLPTROSL
stanleytools.com
SXVC20PTE
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Stanley |
| Kategori: | dammsugare |
| Modell: | SXVC30XTDE |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Vikt: | 2360 g |
| Bredd: | 463 mm |
| Djup: | 320 mm |
| Höjd: | 1247 mm |
| Årlig energiförbrukning: | - kWh |
| Sladdlängd: | 5 m |
| Energie-efficiëntieklasse: | A |
| Förpackningens vikt: | 3464 g |
| Förpackningens bredd: | 338 mm |
| Djuppackning: | 3380 mm |
| Förpackningshöjd: | 454 mm |
| Snäll: | Buitensokkel/lantaarnpaalverlichting |
| Husmaterial: | Aluminium |
| Antal lampor: | 1 gloeilamp(en) |
| Typ lampa: | Fluorescerend |
| Strömlampa: | 23 W |
| Vakuum: | 19 kPa |
| Internationell säkerhetskod (IP): | IP44 |
| Typ av strömkälla: | AC |
| Antal rördelar: | 2 |
| Förvaringsfack: | Ja |
| Korrekt användning: | Professionell |
| Modell: | Trummdammsugare |
| Luftflöde: | 36.5 l/s |
| Nettovikt: | 2500 g |
| Antal per paket: | 1 stuk(s) |
| Längd: | 320 mm |
| Antal munstycken: | 4 |
| Beslag/fottyp: | E27 |
| Lichtstroom: | 1570 lm |
| Lampans livslängd: | 10000 uur |
| Motsvarande glödlampseffekt: | 110 W |
| Färg ljus: | Warm wit |
| Färgtemperatur: | 2700 K |
| Kapacitet: | - l |
| Fjärrstyrd: | Nee |
| skyddsklass: | I |
| EAN/UPC/GTIN: | 8718291510673 |
| Paketets nettovikt: | 2500 g |
| Kompatibla lampenergiklasser: | D, E |
| Maximal effekt för ersättningslampa: | 100 W |
| Lampteknologi: | 230 V |
| Väderbeständig: | Ja |
| Lampa(r) ingår: | Ja |
| Lätt stil: | Klassiek |
| Spänningslampa: | 230 V |
| Bruttoförpackningsvikt: | 3464 g |
| Oogcomfort: | Nee |
| Totalt ljusflöde (dold): | 1570 lm |
| Armatur dimbar: | Nee |
| SAP EEA/UPC per styck: | 8718291443728 |
| SAP-längd per styck: | 338.000 cm |
| SAP höjd per styck: | 454.000 cm |
| SAP-bredd per styck: | 338.000 cm |
| SAP EAN bruttovikt per styck: | 3464 g |
| Lämplig plats: | Garden, Patio |
| AC-ingångsspänning: | 230 V |
| AC-ingångsfrekvens: | 50-60 Hz |
| Energieffektivitetsklass kompatibel lampa (gammal): | A, A+, B,C, D,E |
| Energieffektivitetsklass ingår lampa (gammal): | A |
| Glasfärg: | Wit |
| Utbytbar ljuskälla: | Ja |
| Lämplig-för-utomhusbruk: | Garden, Patio |
| 12 NC-logistikkoder: | 915001330102 |
| Trädgårdsområde: | Achtertuin |
| Kabellängd: | 5 m |
| Produktens färg: | Black, Stainless steel, Yellow |
| Löstagbart filter: | Ja |
| Vikt inkl. förpackning: | 12500 g |
| Arbetsradie: | - m |
| Rengöringstyp: | Torr&våt |
| Typ av dammbehållare: | Dammpåse |
| AC-inspänning: | 220-240 V |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| På / av-knapp: | Ja |
| Strömkälla: | AC |
| Ljudnivå Lc IEC: | 73.6 dB |
| Max. ineffekt: | 1600 W |
| Smutssepareringsmetod: | Filtrering |
| Damm kapacitet: | 30 l |
| Typ av ytor: | Carpet, Hard floor |
| Ineffekt: | 1600 W |
| Damm fläkt: | Ja |
| Antal dammsugarpåsar: | 1 styck |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Stanley SXVC30XTDE ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
dammsugare Stanley Manualer
7 Oktober 2025
7 Oktober 2025
15 Juli 2025
15 Juli 2025
15 Juli 2025
20 Augusti 2024
29 Juli 2024
dammsugare Manualer
Nyaste dammsugare Manualer
3 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026