Starlink Standard Kit Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Starlink Standard Kit (6 sidor) i kategorin Router. Guiden har ansetts hjälpsam av 16 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.9 stjärnor baserat på 6 recensioner. Har du en fråga om Starlink Standard Kit eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/6

| STANDARD SETUP GUIDE
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Starlink |
| Kategori: | Router |
| Modell: | Standard Kit |
| Vikt: | 2900 g |
| Bredd: | 303 mm |
| Djup: | 513 mm |
| Höjd: | 544 mm |
| LED-indikatorer: | Energiljus |
| Frekvensband: | - GHz |
| Vattentät: | Ja |
| Strömförbrukning (max): | 75 W |
| Snabbinstallationsguide: | Ja |
| Montage: | Vägg/Stång |
| Synfält: | 100 ° |
| Kabellängd: | 15.2 m |
| Produktens färg: | Vit |
| bruksanvisning: | Ja |
| Antal per förpackning: | 1 styck |
| Skyddsfunktioner: | Vattentät |
| Temperatur vid drift: | -30 - 50 ° C |
| Internationellt skydd (IP) kod: | IP54 |
| Kabel inkluderad: | AC |
| Strömkälla av typen: | AC |
| Antenn ökningsnivå (max): | - dBi |
| Kommunikationsstandarder: | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11h |
| Antenntyp: | Elektronisk fasstyrd antenn |
| Ändamål: | inomhus |
| Stå ingår: | Ja |
| Högsta vindhastighet: | 80 km/t |
| Router ingår: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Starlink Standard Kit ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Router Starlink Manualer
20 September 2025
18 September 2025
10 December 2024
25 September 2024
Router Manualer
Nyaste Router Manualer
3 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
29 Mars 2026
26 Mars 2026
25 Mars 2026
23 Mars 2026
22 Mars 2026
22 Mars 2026