Starmix GS 3078 PZ Bruksanvisning
Starmix dammsugare GS 3078 PZ
Läs gratis den bruksanvisning för Starmix GS 3078 PZ (96 sidor) i kategorin dammsugare. Guiden har ansetts hjälpsam av 16 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.3 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om Starmix GS 3078 PZ eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/96

GS 2078
GS 3078
Bedienungsanleitung (original)BruksanvisningNavadila za uporabo
Operating InstructionsKäyttöohjePъководство на потребителя
Notice d‘utilisationΟδηγίες χειρισμούKasutusjuhend
Instrucciones para el manejoKullanım kılavuzuPуководство по зксплуатации
Instruções de utilizaçãoInstrukcja obslug
Istruzioni d’usoKezelési Utasítás
GebruiksaanwijzingNávod k obsluze
BetjeningsveiledningInstructiuni de utilizare
Allzweck- und Gewerbesauger GS
zum Nass- und Trockensaugen
IPX4 f 0
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Starmix |
| Kategori: | dammsugare |
| Modell: | GS 3078 PZ |
| Vikt: | 26000 g |
| Bredd: | 630 mm |
| Djup: | 615 mm |
| Höjd: | 970 mm |
| Årlig energiförbrukning: | - kWh |
| Sladdlängd: | 8.5 m |
| Tvättbart filter: | Ja |
| Korrekt användning: | Professionell |
| Modell: | Trummdammsugare |
| Slangdiameter: | 35 mm |
| Antal hjul: | 4 hjul |
| Slanglängd: | 3.2 m |
| Produktens färg: | Black, Grey, Metallic |
| Löstagbart filter: | Ja |
| Rörmaterial: | Rostfritt stål |
| Arbetsradie: | 12.7 m |
| Rengöringstyp: | Torr&våt |
| Typ av dammbehållare: | Dammpåse |
| Ljudnivå Lc IEC: | - dB |
| Max. ineffekt: | 3600 W |
| Dammsugarens luftfiltrering: | Tyg |
| Smutssepareringsmetod: | Filtrering |
| Damm kapacitet: | 78 l |
| Rörtyp: | Fast |
| Flexibel hylsa: | Ja |
| Fog munstycke: | Ja |
| Behållarens material: | Rostfritt stål |
| Vätsketank kapacitet: | 50 l |
| Antal 360°-roterande hjul: | 2 hjul |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Starmix GS 3078 PZ ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
dammsugare Starmix Manualer
20 September 2025
5 September 2025
5 September 2025
5 September 2025
5 September 2025
4 September 2025
4 September 2025
4 September 2025
4 September 2025
4 September 2025
dammsugare Manualer
Nyaste dammsugare Manualer
3 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026