Steba ED 4 Bruksanvisning
Steba ej kategoriserat ED 4
Läs gratis den bruksanvisning för Steba ED 4 (48 sidor) i kategorin ej kategoriserat. Guiden har ansetts hjälpsam av 8 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.6 stjärnor baserat på 5 recensioner. Har du en fråga om Steba ED 4 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/48

www.steba.com
230V~; 50Hz; 280W
Elektronischer Dörrautomat
ED 4
Gebrauchsanweisung 2
Instructions for use 10
Mode d´emploi 18
Gebruiksaanwijzing 26
Brugsanvisning 34
Instruktionsbok 41
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Steba |
| Kategori: | ej kategoriserat |
| Modell: | ED 4 |
| Inbyggd display: | Nej |
| Vikt: | 1500 g |
| Bredd: | 255 mm |
| Djup: | 270 mm |
| Höjd: | 180 mm |
| Justerbar termostat: | Ja |
| Innehåller inte: | Bisfenol A (BPA) |
| Maximal temperatur (botten): | 70 ° C |
| Gallerdiameter: | 240 mm |
| Produktens färg: | Black, White |
| Effekt: | 280 W |
| AC-inspänning: | 230 V |
| Material, hölje: | Plast |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| På / av-knapp: | Ja |
| Lätt att rengöra: | Ja |
| Maximal temperatur (överst): | 70 ° C |
| Antal tråg: | 5 |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Steba ED 4 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
ej kategoriserat Steba Manualer
11 Mars 2026
8 Oktober 2025
10 September 2025
10 September 2025
20 Augusti 2025
ej kategoriserat Manualer
Nyaste ej kategoriserat Manualer
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026