Steba EK 2 Bruksanvisning
Steba ägg kokare EK 2
Läs gratis den bruksanvisning för Steba EK 2 (9 sidor) i kategorin ägg kokare. Guiden har ansetts hjälpsam av 17 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.5 stjärnor baserat på 5 recensioner. Har du en fråga om Steba EK 2 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/9

www.steba.com
Eierkocher EK 2
Gebrauchsanweisung 2
Instructions for use 6
Manuale d´uso 10
Gebruiksaanwijzing 12
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Steba |
| Kategori: | ägg kokare |
| Modell: | EK 2 |
| Vikt: | 1000 g |
| Bredd: | 180 mm |
| Djup: | 180 mm |
| Höjd: | 230 mm |
| Integrerad timer: | Ja |
| Automatisk avstängning: | Ja |
| Sladdförvaring: | Ja |
| Produktens färg: | Svart, silver |
| Effekt: | 380 W |
| Material, hölje: | Rostfritt stål |
| På / av-knapp: | Ja |
| Upplyst strömbrytare: | Ja |
| Typ av timer: | Digital |
| Alarm: | Ja |
| Klar larm: | Ja |
| Stekplattans material: | Rostfritt stål |
| Ägg-kapacitet: | 7 ägg |
| Tjuvjakts-funktion: | Nej |
| Antalet ägginnehavare: | 7 |
| Vattenkopp: | Ja |
| Ägg-sticknålsdon: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Steba EK 2 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
ägg kokare Steba Manualer
20 Augusti 2025
ägg kokare Manualer
Nyaste ägg kokare Manualer
31 Mars 2026
23 Mars 2026
22 Mars 2026
6 Oktober 2025
6 Oktober 2025
6 Oktober 2025
6 Oktober 2025
29 September 2025
28 September 2025
27 September 2025