Steba WK 20 Bruksanvisning
Steba vattenkokare WK 20
Läs gratis den bruksanvisning för Steba WK 20 (36 sidor) i kategorin vattenkokare. Guiden har ansetts hjälpsam av 24 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.7 stjärnor baserat på 8 recensioner. Har du en fråga om Steba WK 20 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/36

www.steba.com
220 – 240V~; 50/60Hz; 1850 – 2200W
Wasserkocher
WK 20 Inox
Gebrauchsanweisung 2
Instructions for use 9
Mode d´emploi 15
Gebruiksaanwijzing 22
Brugsanvisning 29
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Steba |
| Kategori: | vattenkokare |
| Modell: | WK 20 |
| Bredd: | 240 mm |
| Djup: | 22 mm |
| Höjd: | 14 mm |
| Vattentankens kapacitet: | 1.7 l |
| Automatisk avstängning: | Ja |
| Justerbar termostat: | Nej |
| Produktens färg: | Black, Stainless steel |
| Kontrolltyp: | Handtag |
| Löstagbart filter: | Ja |
| Effekt: | 2200 W |
| Antal per förpackning: | 1 styck |
| AC-inspänning: | 220 - 240 V |
| Material, hölje: | Plastic, Stainless steel |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| Upplyst strömbrytare: | Ja |
| Strömkälla: | AC |
| Hålla sig varm funktion: | Nej |
| 360-graders basplatta: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Steba WK 20 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
vattenkokare Steba Manualer
20 Augusti 2025
4 September 2024
3 September 2024
1 September 2024
31 Augusti 2024
31 Augusti 2024
25 Augusti 2024
vattenkokare Manualer
Nyaste vattenkokare Manualer
1 April 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
28 Mars 2026
28 Mars 2026
27 Mars 2026
26 Mars 2026
25 Mars 2026
24 Mars 2026
24 Mars 2026