Steelseries Alias Pro Bruksanvisning
Steelseries mikrofon Alias Pro
Läs gratis den bruksanvisning för Steelseries Alias Pro (21 sidor) i kategorin mikrofon. Guiden har ansetts hjälpsam av 23 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.9 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om Steelseries Alias Pro eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/21

ALIAS PRO
PRODUCT INFORMATION GUIDE
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Steelseries |
| Kategori: | mikrofon |
| Modell: | Alias Pro |
| Bredd: | 110 mm |
| Djup: | 130 mm |
| Höjd: | 230 mm |
| LED-bakgrundsbelysning: | Ja |
| Gränssnitt: | XLR-3 |
| Modell: | Mikrofon till PC |
| USB-anslutning: | USB Type-C |
| Bithastighet: | 24 bit |
| Samplingshastighet: | 48 kHz |
| Rekommenderat kön: | Alla |
| Driftspänning: | 48 V |
| Mikrofonfrekvens: | 50 - 20000 hz |
| XLR ut: | 1 |
| Produktens färg: | Svart |
| Kontrolltyp: | Rotations- |
| Förpackningstyp: | Låda |
| Skrivbordsstativ: | Ja |
| Antal produkter som medföljer: | 1 styck |
| Mikrofonvikt: | 169.5 g |
| Kabel inkluderad: | USB typ A till USB typ C |
| Anslutningsteknologi: | Kabel |
| Ljuddämpning: | Ja |
| Strömkälla: | DC |
| USB-port: | Ja |
| Mikrofon känslighet (utnivå): | 120 dB |
| Stötdämpare till mikrofon ingår: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Steelseries Alias Pro ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
mikrofon Steelseries Manualer
14 December 2024
14 December 2024
mikrofon Manualer
Nyaste mikrofon Manualer
3 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
29 Mars 2026
28 Mars 2026
28 Mars 2026