Telefunken SV-211 Bruksanvisning
Telefunken mottagare SV-211
Läs gratis den bruksanvisning för Telefunken SV-211 (21 sidor) i kategorin mottagare. Guiden har ansetts hjälpsam av 9 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.8 stjärnor baserat på 8 recensioner. Har du en fråga om Telefunken SV-211 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/21

Telefunken
Handleiding
HI-FI Stereo versterker
SV-211
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Telefunken |
| Kategori: | mottagare |
| Modell: | SV-211 |
| Färg på produkten: | Zwart, zilver |
| Inbyggd display: | Nee |
| Vikt: | 100 g |
| Bredd: | 80 mm |
| Djup: | 50 mm |
| Höjd: | 22 mm |
| Snäll: | Vaste streepjescodelezer |
| Husmaterial: | Magnesium, Polycarbonate (PC) |
| Internationell säkerhetskod (IP): | IP65 |
| LED-indikatorer: | Ja |
| Anslutningsteknik: | Bedraad |
| Typ av strömkälla: | DC |
| Certifiering: | IEC |
| Bildsensortyp: | Laser |
| Inspänning: | 4 - 30 V |
| Förvaringstemperatur: | -20 - 70 °C |
| Säkerhetsfunktioner: | Schokbestendig |
| Våglängd: | 680 nm |
| Streckkoder som stöds (1D): | Codabar, Code 128, Code 39, Code 93, GS1-128 (UCC/EAN-128), Pharmacode, U.P.C. |
| Standardgränssnitt: | RS-232, RS-485 |
| Strömförbrukning (typiskt): | 1.5 W |
| Drifttemperatur (TT): | 0 - 45 °C |
| Relativ luftfuktighet i drift (VV): | 0 - 90 procent |
| 2D (matris och staplade) streckkoder stöds: | Niet ondersteund |
| Läshastighet (max): | 500 lezingen/s |
| Arbetsavstånd: | 220 mm |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Telefunken SV-211 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
mottagare Telefunken Manualer
27 Juli 2024
mottagare Manualer
Nyaste mottagare Manualer
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026
28 Mars 2026
28 Mars 2026