Termozeta TZAZ110 Bruksanvisning
Termozeta Luftkonditionering TZAZ110
Läs gratis den bruksanvisning för Termozeta TZAZ110 (25 sidor) i kategorin Luftkonditionering. Guiden har ansetts hjälpsam av 15 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.9 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om Termozeta TZAZ110 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/25

Produktspecifikationer
| Varumärke: | Termozeta |
| Kategori: | Luftkonditionering |
| Modell: | TZAZ110 |
| Färg på produkten: | Zilver |
| Vikt: | 12850 g |
| Bredd: | 238 mm |
| Djup: | 482 mm |
| Höjd: | 275 mm |
| Strömförsörjning: | 90 - 265 VAC, 45 - 65Hz |
| Beeldscherm: | LCD |
| Strömförbrukning (i standby): | 20 W |
| Internminne: | 16 MB |
| Förvaringstemperatur: | -20 - 70 °C |
| Nätverksprotokoll som stöds: | TCP/IP, LPR/LPD, FTP, BOOTP, DHCP, HTTP, SNMPv3, SMTP, SNMP-MIB II |
| Utskriftshastighet: | 12 lpm |
| Maximal-upplösning: | 300 x 300 DPI |
| Mediadikte: | 2.4/10 mm |
| Maximal rulldiameter: | 213 mm |
| Drifttemperaturens omfång: | 40 - 104 °F |
| Utskriftsteknik: | Direct thermisch |
| Standardgränssnitt: | RS-232, USB 2.0 |
| Genomsnittlig strömförbrukning under utskrift: | 125 W |
| Tangentbordslayout: | Numerieke |
| Utskriftshastighet (metrisk): | 300 mm/sec |
| Maximal etikettbredd: | 120 mm |
| Medieformatet (lada 1): | 110 mm |
| Drifttemperatur (TT): | 5 - 40 °C |
| Relativ luftfuktighet i drift (VV): | 10 - 90 procent |
| Maximal etikettlängd: | 2.7 m |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Termozeta TZAZ110 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Luftkonditionering Termozeta Manualer
4 April 2025
2 September 2024
2 September 2024
2 September 2024
22 Augusti 2024
1 Augusti 2024
1 Augusti 2024
1 Augusti 2024
Luftkonditionering Manualer
Nyaste Luftkonditionering Manualer
2 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026