Tesla HI6400SB Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Tesla HI6400SB (56 sidor) i kategorin Ugn. Guiden har ansetts hjälpsam av 28 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.3 stjärnor baserat på 9 recensioner. Har du en fråga om Tesla HI6400SB eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/56

Product images are for illustrative purposes only and may differ from the actual product.
BiH/
CG SRBENG
User Manual
INDUCTION
HOB
HI6400SB
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Tesla |
| Kategori: | Ugn |
| Modell: | HI6400SB |
| Timer: | Ja |
| Vikt: | 9900 g |
| Bredd: | 590 mm |
| Djup: | 520 mm |
| Höjd: | 60 mm |
| Förpackningens bredd: | 690 mm |
| Automatisk avstängning: | Ja |
| Produktens färg: | Svart |
| Kontrolltyp: | Röra |
| Låddjup: | 645 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 10500 g |
| AC-inspänning: | 220 - 240 V |
| Apparatens placering: | Inbyggd |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Antal spänningsnivåer: | 9 |
| Barnsäkert: | Ja |
| Typ av spishäll: | Induktionshäll med zon |
| Kokzon 3, form: | Rund |
| Diameter på platta/tillagningsyta 1: | 180 mm |
| Placering av platta/tillagningsyta 4: | Höger fram |
| Typ av platta/tillagningsyta 4: | Vanlig |
| Typ av platta/tillagningsyta 3: | Liten |
| Kokzon 1, form: | Rund |
| Placering av platta/tillagningsyta 3: | Höger bak |
| Kokzon 2, form: | Rund |
| Strömförsörjning till platta/tillagningsyta 3: | Elektrisk |
| Diameter på platta/tillagningsyta 4: | 145 mm |
| Typ av platta/tillagningsyta 1: | Vanlig |
| Placering av platta/tillagningsyta 2: | Vänster bak |
| Diameter på platta/tillagningsyta 2: | 210 mm |
| Diameter på platta/tillagningsyta 3: | 180 mm |
| Strömförsörjning till platta/tillagningsyta 4: | Elektrisk |
| Strömförsörjning till platta/tillagningsyta 2: | Elektrisk |
| Typ av platta/tillagningsyta 2: | Liten |
| Kokzon 4, form: | Rund |
| Strömförsörjning till platta/tillagningsyta 1: | Elektrisk |
| Placering av platta/tillagningsyta 1: | Främre till vänster |
| Manöverplats: | Framsida |
| Maximal kabelförlust med anslutning: | Ja |
| Typ av timer: | Digital |
| Effekt på platta/tillagningsyta 1: | 1400 W |
| Effekt på platta/tillagningsyta 2: | 1400 W |
| Effekt på platta/tillagningsyta 3: | 2000 W |
| Effekt på platta/tillagningsyta 4: | 2000 W |
| Kokzon 3, boost: | 2600 W |
| Kokzon 2, boost: | 1850 W |
| Kastrullavkänning: | Ja |
| Anslutningseffekt (elektrisk): | 8200 W |
| Anslutningseffekt (gas): | - W |
| Kokzon 1, boost: | 1850 W |
| Kokzon 4, boost: | 2600 W |
| Boost-funktionen: | Ja |
| Spisens bredd, storlek: | 60 cm |
| 99-minuterstimer: | 99 min |
| Integrerad huva: | Nej |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Tesla HI6400SB ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Ugn Tesla Manualer
21 Augusti 2024
12 Augusti 2024
11 Augusti 2024
6 Augusti 2024
30 Juli 2024
Ugn Manualer
Nyaste Ugn Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026