Tesla IR200R Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Tesla IR200R (44 sidor) i kategorin Järn. Guiden har ansetts hjälpsam av 29 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.6 stjärnor baserat på 9 recensioner. Har du en fråga om Tesla IR200R eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/44

STEAM IRON
IR200R
User Manual
ENGHRBGGRBIH/CGHU MK ROSRBSLO
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Tesla |
| Kategori: | Järn |
| Modell: | IR200R |
| Vikt: | 930 g |
| Bredd: | 108 mm |
| Djup: | 270 mm |
| Höjd: | 135 mm |
| Sladdlängd: | 1.9 m |
| Förpackningens bredd: | 117 mm |
| Vattentankens kapacitet: | 0.3 l |
| Automatisk avstängning: | Nej |
| Självrengörande: | Ja |
| Modell: | Torr & Ångstrykjärn |
| Sprayfunktion: | Ja |
| Produktens färg: | Red, White |
| Kontrolltyp: | Buttons, Rotary |
| Förpackningstyp: | Låda |
| Låddjup: | 270 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 1100 g |
| Anti-dropp funktion: | Ja |
| Automatisk avkalkning: | Ja |
| Flera ånginställningar för att passa varje klädesplagg: | Ja |
| Konstant ånga: | 20 g/min |
| Ångpuffprestanda: | 90 g/min |
| Ångpuff funktion: | Ja |
| Stryksulan material / beläggning: | Keramisk stryksula |
| Vertikal ånga för borttagning av veck på hängande tyg: | Ja |
| Wattal, strykjärn: | 2200 W |
| Skydd mot kalkavlagringar: | Ja |
| Icke-vridning sladd: | Ja |
| Kontinuerlig ånga: | Ja |
| Typ av vattentank: | Inbyggd |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Tesla IR200R ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Järn Tesla Manualer
2 September 2024
24 Augusti 2024
11 Augusti 2024
Järn Manualer
Nyaste Järn Manualer
5 April 2025
1 April 2025
1 April 2025
31 Mars 2025
31 Mars 2025
12 Mars 2025
5 Mars 2025
5 Mars 2025
5 Mars 2025
5 Mars 2025