Tesla Smart Plug Dual Bruksanvisning
Tesla Inte kategoriserad Smart Plug Dual
Läs gratis den bruksanvisning för Tesla Smart Plug Dual (56 sidor) i kategorin Inte kategoriserad. Guiden har ansetts hjälpsam av 45 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.8 stjärnor baserat på 3 recensioner. Har du en fråga om Tesla Smart Plug Dual eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/56

1
USER MANUAL
TESLA SMART
PLUG DUAL
EN
SK
SL
DE
PL
CZ
HU
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Tesla |
| Kategori: | Inte kategoriserad |
| Modell: | Smart Plug Dual |
| Inbyggd display: | Nej |
| Wi-Fi: | Ja |
| Wi-Fi-standarder: | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Produktens färg: | Vit |
| Antal per förpackning: | 2 styck |
| AC-inspänning: | 230 V |
| Placeringar som kan användas: | inomhus |
| Anslutningsteknologi: | Trådlös |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| På / av-knapp: | Ja |
| Trådlös kommunikationsteknologi: | Bluetooth / Wi-Fi |
| Max. ineffekt: | 3680 W |
| Röststyrning: | Ja |
| Kompatibla nätkontaktstyper: | EU |
| Antal smarta stickkontakter: | 2 |
| Strömförsörjningsdata: | Current, Power factor |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Tesla Smart Plug Dual ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Inte kategoriserad Tesla Manualer
4 Januari 2025
4 Januari 2025
31 December 2025
26 Oktober 2024
7 Oktober 2024
1 Oktober 2024
26 September 2024
26 September 2024
23 September 2024
22 September 2024
Inte kategoriserad Manualer
Nyaste Inte kategoriserad Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025