Therabody SmartGoggles Bruksanvisning
Therabody Massageapparat SmartGoggles
Läs gratis den bruksanvisning för Therabody SmartGoggles (12 sidor) i kategorin Massageapparat. Guiden har ansetts hjälpsam av 36 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.7 stjärnor baserat på 2 recensioner. Har du en fråga om Therabody SmartGoggles eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/12

User Manual
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Therabody |
| Kategori: | Massageapparat |
| Modell: | SmartGoggles |
| Vikt: | 420 g |
| Bredd: | 210 mm |
| Djup: | 120 mm |
| Korrekt användning: | Ansikte |
| Produktens färg: | Grå |
| Batteritid: | 150 min |
| Strömkälla av typen: | Batteri |
| USB-laddning: | Ja |
| Bluetooth: | Ja |
| Massagetyper: | Kombomassage |
| Stöd för smarta telefoner: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Therabody SmartGoggles ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Massageapparat Therabody Manualer
1 Januari 2025
28 December 2024
28 December 2024
12 December 2024
16 September 2024
16 September 2024
16 September 2024
16 September 2024
Massageapparat Manualer
Nyaste Massageapparat Manualer
1 April 2025
30 Mars 2025
29 Mars 2025
7 Mars 2025
4 Mars 2025
27 Februari 2025
20 Februari 2025
20 Februari 2025
18 Februari 2025
14 Februari 2025