Therabody Theragun PRO Bruksanvisning
Therabody Inte kategoriserad Theragun PRO
Läs gratis den bruksanvisning för Therabody Theragun PRO (12 sidor) i kategorin Inte kategoriserad. Guiden har ansetts hjälpsam av 38 personer och har ett genomsnittsbetyg på 5.0 stjärnor baserat på 2 recensioner. Har du en fråga om Therabody Theragun PRO eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/12

Produktspecifikationer
| Varumärke: | Therabody |
| Kategori: | Inte kategoriserad |
| Modell: | Theragun PRO |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 1250 g |
| Bredd: | 225 mm |
| Djup: | 180 mm |
| Höjd: | 210 mm |
| Korrekt användning: | Universal |
| Justerbar intensitet: | Ja |
| Batteriteknik: | Litium-Ion (Li-Ion) |
| Ergonomiska handtag: | Ja |
| Produktens färg: | Svart |
| Antal per förpackning: | 1 styck |
| Batteritid: | 150 min |
| Strömkälla av typen: | Batteri |
| Displaytyp: | OLED |
| USB-laddning: | Ja |
| Bluetooth: | Ja |
| Fodral: | Ja |
| Massagetyper: | Slagmassage |
| Stöd för smarta telefoner: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Therabody Theragun PRO ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Inte kategoriserad Therabody Manualer
16 September 2024
16 September 2024
Inte kategoriserad Manualer
Nyaste Inte kategoriserad Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025