Therm-a-Rest Luxury Lite Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Therm-a-Rest Luxury Lite (1 sidor) i kategorin babysäng. Denna manual har varit användbar för 31 personer och betygsatt av 3 användare till ett genomsnitt på 4.8 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.1 MB
Antal sidor
1
Nedladdningar
1.129
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Therm-a-Rest |
| Kategori: | babysäng |
| Modell: | Luxury Lite |
| Vikt: | 1470 g |
| Bredd: | 610 mm |
| Djup: | 1830 mm |
| Höjd: | - mm |
| Material: | PVC |
| Justerbart ryggstöd: | Nej |
| Maxvikt: | - kg |
| Produktens färg: | Blå |
| Tält: | Nej |
| väska: | Ja |
babysäng Manualer
Nyaste babysäng Manualer
28 Mars 2026
26 Mars 2026
12 Mars 2026
1 Mars 2026
2 Februari 2026