Therm-a-Rest Vesper Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Therm-a-Rest Vesper (1 sidor) i kategorin ej kategoriserat. Denna manual har varit användbar för 31 personer och betygsatt av 4 användare till ett genomsnitt på 4.6 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.1 MB
Antal sidor
1
Nedladdningar
331
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Therm-a-Rest |
| Kategori: | ej kategoriserat |
| Modell: | Vesper |
| Vikt: | 550 g |
| Förpackningens bredd: | 140 mm |
| Ursprungsland: | Kina |
| Material: | Nylon |
| Minsta bredd: | 1470 mm |
| Storlek: | Vanlig |
| Produktens färg: | Silver |
| Låddjup: | 200 mm |
| Produktlängd: | 1910 mm |
| Övre temperaturgräns: | 0 ° C |
| Antal: | 1 |
| Stoppningens vikt: | 360 g |
| Undre temperaturgräns: | -6 ° C |
| Linjär densitet (titer): | 10 D |
ej kategoriserat Therm-a-Rest Manualer
25 September 2025
25 September 2025
ej kategoriserat Manualer
Nyaste ej kategoriserat Manualer
30 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026