Thermalright Peerless Assassin 120 MINI Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Thermalright Peerless Assassin 120 MINI (1 sidor) i kategorin kylsystem för dator. Denna manual har varit användbar för 40 personer och betygsatt av 2 användare till ett genomsnitt på 5.0 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
1.2 MB
Antal sidor
1
Nedladdningar
703
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Thermalright |
| Kategori: | kylsystem för dator |
| Modell: | Peerless Assassin 120 MINI |
| Modell: | Luftkylare |
| Maximalt luftflöde: | 66.87 cfm |
| Rotationshastighet (max): | 1500 RPM |
| Maximalt lufttryck: | 1.53 mmH2O |
| Lagertyp: | Vätskedynamiskt lager (FDB) |
| Produktens färg: | Svart |
| Antal per förpackning: | 1 styck |
| Fläktdiameter: | 120 mm |
| Antal fläktar: | 1 fläkt/-ar |
| Lämplig placering: | Processor |
| Stödd processor uttag: | LGA 1150 (Socket H3), LGA 1151 (Socket H4), LGA 1155 (Socket H2), LGA 1156 (Socket H), LGA 1200 (Socket H5), LGA 1700, LGA 2011 (Socket R), LGA 2066, Socket AM4, Socket AM5 |
| Stöd för pulsbreddsmodulering (PWM): | Ja |
| Mått, fläkt (B x D x H): | 120 x 120 x 25 mm |
| Uppskattad strömförbrukning: | 0.2 A |
| Diameter på värmerör: | 6 mm |
| Fläktbrusnivå (max): | 25.6 dB |
| Fläktvikt: | 120 g |
kylsystem för dator Thermalright Manualer
14 Mars 2026
12 Mars 2026
21 September 2025
kylsystem för dator Manualer
Nyaste kylsystem för dator Manualer
26 Mars 2026
25 Mars 2026
25 Mars 2026
21 Mars 2026
19 Mars 2026