Thermalright TA120 Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Thermalright TA120 (2 sidor) i kategorin kylsystem för dator. Denna manual har varit användbar för 36 personer och betygsatt av 8 användare till ett genomsnitt på 4.8 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.7 MB
Antal sidor
2
Nedladdningar
383
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Thermalright |
| Kategori: | kylsystem för dator |
| Modell: | TA120 |
| Vikt: | 570 g |
| Ljudnivå (låg hastighet): | 19 dB |
| Modell: | Luftkylare |
| Minsta luftflöde: | 25 cfm |
| Maximalt luftflöde: | 77 cfm |
| Rotationshastighet (max): | 1800 RPM |
| Rotationshastighet (min): | 600 RPM |
| Antal fläktblad: | 7 |
| Maximalt lufttryck: | 2.72 mmH2O |
| Antal fenor: | 49 |
| Antal värmerör: | 5 |
| Minsta lufttryck: | 0.3 mmH2O |
| Produktens färg: | Grå |
| Antal per förpackning: | 1 styck |
| Fläktdiameter: | 120 mm |
| Antal fläktar: | 1 fläkt/-ar |
| Ljudnivå (hög hastighet): | 25 dB |
| Lämplig placering: | Processor |
| Stödd processor uttag: | LGA 1150 (Socket H3), LGA 1151 (Socket H4), LGA 1155 (Socket H2), LGA 1156 (Socket H), LGA 1200 (Socket H5), LGA 2011 (Socket R), LGA 2066, Socket AM4, Socket AM5 |
| Mått, fläkt (B x D x H): | 120 x 120 x 25.4 mm |
| Fan kontakt: | 4-stift |
| Fläktbladens material: | Gjuten aluminium |
| Bottenplatta material: | Koppar |
| Diameter på värmerör: | 6 mm |
| Kylarbredd: | 42 mm |
| Kylardjup: | 120 mm |
| Kylarhöjd: | 158 mm |
| Kylarmaterial: | Aluminium |
| Fläktens lagerteknik: | Glidlager |
| Fläktvikt: | 140 g |
| Fläktström: | 0.25 A |
kylsystem för dator Thermalright Manualer
14 Mars 2026
12 Mars 2026
21 September 2025
kylsystem för dator Manualer
Nyaste kylsystem för dator Manualer
26 Mars 2026
25 Mars 2026
25 Mars 2026
21 Mars 2026
19 Mars 2026