Thermaltake Toughair 510 Bruksanvisning
Thermaltake Hårdvarakylning Toughair 510
Läs gratis den bruksanvisning för Thermaltake Toughair 510 (2 sidor) i kategorin Hårdvarakylning. Guiden har ansetts hjälpsam av 28 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.7 stjärnor baserat på 9 recensioner. Har du en fråga om Thermaltake Toughair 510 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/2

Intel Installation Guide
1
Parts List
Ax 4 x 4 x 4B C
D Ex 4 x 8
Fx 2
Hx 1
Ix 1
Jx 1 Kx 1 L MNx 1 x 1 x 1
Gx 4
LGA1200/1156/1155/
1151/1150
LGA1700
a
b
LGA1200/1156/1155/
1151/1150
LGA1700
A
B
2
4PIN
CPU_FAN
3 54
768 9
ab
I
I
H
H
A
D
L
B
J
G
G
F
O
E
E
F
F
INTEL
INTEL
J
Ox 1
K
TOUGHAIR 510
CL-P075-AL12BL-A
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Thermaltake |
| Kategori: | Hårdvarakylning |
| Modell: | Toughair 510 |
| Bredd: | 98.8 mm |
| Djup: | 123.6 mm |
| Höjd: | 159.5 mm |
| Ursprungsland: | Kina |
| Material: | Aluminium, Cooper |
| Modell: | Kylare |
| Maximalt luftflöde: | 58.35 cfm |
| Rotationshastighet (max): | 2000 RPM |
| Medeltid mellan fel (MTBF): | 40000 h |
| Rotationshastighet (min): | 500 RPM |
| Maximalt lufttryck: | 2.41 mmH2O |
| Antal värmerör: | 4 |
| Startström: | 6 V |
| Produktens färg: | Svart |
| Fläktdiameter: | 120 mm |
| Harmonized System (HS)-kod: | 84733080 |
| Antal fläktar: | 2 fläkt/-ar |
| Ljudnivå (hög hastighet): | 23.6 dB |
| Lämplig placering: | Processor |
| Stödd processor uttag: | LGA 1150 (Socket H3), LGA 1151 (Socket H4), LGA 1155 (Socket H2), LGA 1156 (Socket H), LGA 1200 (Socket H5), Socket AM2, Socket AM2+, Socket AM3, Socket AM3+, Socket AM4, Socket FM1, Socket FM2 |
| Mått, fläkt (B x D x H): | 120 x 120 x 25 mm |
| Fan kontakt: | 4-stift |
| Uppmätt spänning: | 12 V |
| Uppskattad strömförbrukning: | 0.48 A |
| Diameter på värmerör: | 6 mm |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Thermaltake Toughair 510 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Hårdvarakylning Thermaltake Manualer
8 April 2025
8 April 2025
8 April 2025
8 April 2025
8 April 2025
8 April 2025
8 April 2025
1 April 2025
1 April 2025
Hårdvarakylning Manualer
Nyaste Hårdvarakylning Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
8 April 2025
3 April 2025
3 April 2025
2 April 2025
2 April 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025