Thetford N3175A Bruksanvisning
Thetford Kyl-frys kombinationer N3175A
Läs gratis den bruksanvisning för Thetford N3175A (32 sidor) i kategorin Kyl-frys kombinationer. Guiden har ansetts hjälpsam av 16 personer och har ett genomsnittsbetyg på 5.0 stjärnor baserat på 8 recensioner. Har du en fråga om Thetford N3175A eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Thetford |
| Kategori: | Kyl-frys kombinationer |
| Modell: | N3175A |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Sladdlängd: | 2 m |
| Tillgångar: | 1500 W |
| Justerbar termostat: | Ja |
| Non-stick beläggning: | Ja |
| Antal crepes: | 1 crêpe(s) |
| Värmeindikator: | Ja |
| Crêpediameter: | 35 cm |
| Antal spatlar ingår: | 1 |
| Inkluderar spatel: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Thetford N3175A ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Kyl-frys kombinationer Thetford Manualer
8 Oktober 2024
29 Juli 2024
27 Juli 2024
Kyl-frys kombinationer Manualer
Nyaste Kyl-frys kombinationer Manualer
3 April 2025
2 April 2025
25 Februari 2025
25 Februari 2025
6 Februari 2025
25 Januari 2025
10 Januari 2025
10 Januari 2025
10 Januari 2025
10 Januari 2025